Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Stanley’s Camp

Hotel Stanley’s Camp
Hotel Stanley’s Camp  - zdjęcie 1
Hotel Stanley’s Camp  - zdjęcie 2
Hotel Stanley’s Camp  - zdjęcie 3
Hotel Stanley’s Camp  - zdjęcie 4
Hotel Stanley’s Camp  - zdjęcie 5
Hotel Stanley’s Camp  - zdjęcie 6

Usytuowany w cieniu afrykańskich drzew, obóz Stanley’s Camp zapewni wrażenia na długie lata. Ogromny teren (150 000 hektarów) pomieści tylko 16 gości. Do dyspozycji gości będą 3 osierocone słonie, które chętnie wybiorą się z nimi na długie wycieczki w delcie Okavango. Obóz graniczy ze słynnym rezerwatem Moremi, w którym żyją tysiące dzikich zwierząt. W pobliżu Stanley’s Camp istnieje niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć likaony, dzikie drapieżniki, które zagrożone są wyginięciem.

 

Lokalizacja: Obóz znajduje się w Botswanie w delcie Okavango. Podczas pory deszczowej do obozu można się dostać łodzią (50 minut). Transport drogą powietrzną z lotnisk w Maun (15 minut) i Kasane (1 godz. 30 min.).

Kameralny obóz ma do zaoferowania 8 płóciennych namiotów urządzonych w stylu safari. Każdy namiot posiada przestronną, drewnianą werandę, z której można obserwować afrykańską naturę, relaksując się w hamaku. Wszystkie wyposażone są w wielkie, ręcznie robione łoża, ozdobione antykami typowymi dla stylu safari.

Ile osób może się pochwalić zjedzeniem posiłku w środku dżungli w towarzystwie trzech sympatycznych i łagodnych słoni? Goście, którzy zdecydują się na program interakcji z Jabu, Morulą i Thembi, pośród wielu innych atrakcji, będą mieli okazję. Obiad składa się z trzech dań. Stanley’s Camp oferuje również lunch nad wodą. Na specjalne okazje organizowane są prywatne kolacje przy basenie wraz z lampionami i świecami pod afrykańskim niebem.

-safari,

-wycieczki mokoro,

-interakcja z obozowymi słoniami.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia