Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

soneva jani

Hotel soneva jani
Hotel soneva jani - zdjęcie 1
Hotel soneva jani - zdjęcie 2
Hotel soneva jani - zdjęcie 3
Hotel soneva jani - zdjęcie 4
Hotel soneva jani - zdjęcie 5
Hotel soneva jani - zdjęcie 6
Hotel soneva jani - zdjęcie 7
Hotel soneva jani - zdjęcie 8
Hotel soneva jani - zdjęcie 9
Hotel soneva jani - zdjęcie 10
Hotel soneva jani - zdjęcie 11
Hotel soneva jani - zdjęcie 12
Hotel soneva jani - zdjęcie 13
Hotel soneva jani - zdjęcie 14
Hotel soneva jani - zdjęcie 15
Hotel soneva jani - zdjęcie 16
Hotel soneva jani - zdjęcie 17
Hotel soneva jani - zdjęcie 18
Hotel soneva jani - zdjęcie 19
Hotel soneva jani - zdjęcie 20
Hotel soneva jani - zdjęcie 21

Resort położony jest na prywatnej lagunie o długości 5,6km na atolu Noonu, 40min lotu hydroplanem od lotniska w Male. Hotel został otwarty w 2016 roku i oferuje wille na wodzie oraz na lądzie. Część willi wyposażona jest w prywatne zjeżdżalnie, którymi można zjechać z najwyższego piętra wprost do turkusowej laguny!

 

Hotel oferuje wille z 1, 2, 3 lub 4 sypialniami zarówno na wodzie, na plaży, jak i wewnątrz wyspy (wille Robinson Crusoe).

Część willi wyposażona jest w prywatne zjeżdżalnie, którymi można zjechać z najwyższego piętra wprost do turkusowej laguny. Wille wyposażone są również w otwierany dach, dzięki czemu z sypialni można podziwiać gwiazdy!

W budynku głównym hotelu znajduje się restauracja So Fresh, która jest restauracją główną serwującą dania kuchni międzynarodowej. W So Engaging można na żywo podglądać kucharza przygotowujacego nam posiłek, natomiast So Imaginative jest miejscem prywatnym na 20 osób.

Ponadto hotel oferuje romantyczną restaurację na plaży The Crab Shack, gdzie można skosztować dań kuchni międzynarodowej i owoców morza oraz So Starstruck, która jest kameralną restauracją wyposażoną w teleskop, gdzie podczas kolacji można podziwiać gwiazdy.

Dla Gości, którzy poszukują maksimum prywatności jest możliwość zorganizowania posiłków w willi, śniadania o wschodzie słońca na prywatnej plaży lub pikniku na niewielkiej prywatnej wysepce.

Hotel oferuje szereg atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci: sporty wodne, snorkeling, rejsy z delfinami, siłownia, joga.

Soneva Spa zaprasza na masaże oraz różnego rodzaju zabiegi.

Dla dzieci: odkrywanie wyspy na rowerach, szukanie skarbów, lekcje tenisa, filmy w kinie na wodzie, uprawa roślin.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia