Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Singita Grumeti Reserves

Hotel Singita Grumeti Reserves
Hotel Singita Grumeti Reserves - zdjęcie 1
Hotel Singita Grumeti Reserves - zdjęcie 2
Hotel Singita Grumeti Reserves - zdjęcie 3
Hotel Singita Grumeti Reserves - zdjęcie 4
Hotel Singita Grumeti Reserves - zdjęcie 5
Hotel Singita Grumeti Reserves - zdjęcie 6

Singita Grumeti Reserves w 2012 roku wygrał drugi raz z rzędu tytuł najlepszego hotelu na świecie w rankingu zorganizowanym przez prestiżowy amerykański magazyn „Travel+Leisure”. Hotel znajduje się we wspaniałej lokalizacji, gdzie zwierzęta dosłownie zaglądają do okien luksusowych domków i namiotów. Hotel Singita Grumeti Reserves  położony jest na terenie Parku Narodowego Serengeti w Tanzani, na trasie Wielkiej Migracji – corocznej wędrówki zwierząt poszukujących wody. Hotel składa się z trzech położonych w pewnej odległości względem siebie luksusowych lodge, 1 ekskluzywnego domu oraz przenośnego obozu. Wszystkie lodge Singita mają niesamowitą lokalizację w samym środku afrykańskiego buszu, gdzie piękno dzikiej przyrody i pobyt w luksusowym hotelu są tak cudownie harmonijne.
 
Lokalizacja: Park Narodowy Serengeti, Tanzania.

Singita Sasakwa Lodge – domki cottage z 1,2,3 sypialniami i basenem infinity, willa z 4 sypialniami i basenem infinity. Lodge została urządzona w autentycznym europejskim stylu z wpływami afrykańskimi w postaci naturalnych materiałów: drewna, skóry i lnu. Domki z głębokimi werandami, z których rozciąga się niemal nieskończony widok na majestatyczne równiny Serengeti.
 
Lodge Sabora Tented Camp – 9 namiotów z 1 sypialnią i łazienką en-suite. Camp to wspomnienie minionej ery, obfite w dawkę romantyzmu, eksploracji i intrygi.  Klimatyzowane namioty, luksusowo urządzone, gdzie znaleźć można mahoniowe kufry podróżne, perskie dywany i jedwabne zasłony.
 
Singita Faru Faru Lodge – 7 apartamentów z 1 sypialnią, 1 apartament rodzinny, 1 apartament z 2 sypialniami i basenem infinity. Lodge położona jest na zboczu na trasie Wielkiej Migracji. Wystrój lodge utrzymany jest we współczesnym stylu inspirowanym tematyką botaniczną. Choć rustykalny wystrój lodge jest bardzo prosty jest też niezwykle elegancki. Z tarasu ponad basenem typu infinity, można podziwać zwierzęta w ich naturalnym środowisku, bez konieczności opuszczania komfortowej lodge.
 
Singita Serengeti House – 2 apartamenty w głównym budynku, dodatkowe 2 apartamenty garden z każdej strony budynku głównego, może zakwaterować do 8 gości. Ekskluzywny dom przeznaczony dla większych rodzin bądź grupy przyjaciół, położony na zboczach Sasakwa Hill.
 
Singita Explore Mobile Tented Camp - przenośny obóz złożony z 6 namiotów z 1 sypialnią.

Posiłki podawane są w eleganckiej jadalni, na tarasie lub w ogrodzie. W ofercie imponująca lista wyśmienitych win.

Hotel w afrykańskim buszu to nie tylko luksusowe zakwaterowanie, to przede wszystkim obcowanie z naturą. Dwa razy dziennie hotel organizuje safari pod okiem doświadczonego rangera oraz niezapomniane wyprawy balonowe ponad równinami Serengeti. Ponadto dysponuje wszelkimi udogodnieniami hotelu 5*, można poddać się relaksacyjnym zabiegom w cudownym Spa, bądź korzystać z innych aktywności które zapewnia hotel, są między innymi: tenis, łucznictwo, rowery górskie, jazda konna, goście mają do dyspozycji także basen i łaźnię błotną.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia