Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Sikelia Luxury Hotel

Hotel Sikelia Luxury Hotel
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 1
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 2
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 3
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 4
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 5
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 6
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 7
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 8
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 9
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 10
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 11
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 12
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 13
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 14
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 15
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 16
Hotel Sikelia Luxury Hotel - zdjęcie 17

Wnętrza stylowych apartamentów Sikelia Luxury Hotel łączą w sobie surową klasztorną architekturę ze współczesną elegancją. Zakwaterowanie w hotelu jest idealnym sposobem, aby poznawać kontrasty wyspy Pantelleria, rozkoszując się przy tym niezwykłą atmosferą oraz spokojem i ciszą. Potrawy serwowane w Sikelia Luxury Hotel to aromatyczne i smaczne tradycyjne dania śródziemnomorskie. Z kolei ogród arabski na terenie hotelu jest miejscem, w którym można podziwiać piękno natury.

 

Pantelleria to Czarna Perła Morza Śródziemnego, miejsce warte odkrycia. Wyspa zachwyca ciemnymi skałami wyrzeźbionymi przez wiatr, a surowy krajobraz łagodzą białe domki dammuskie. Warte odwiedzenia są naturalne gorące źródła, a osoby dbające o urodę i zdrowie mają możliwość skorzystania z odmładzających kąpieli błotnych.

 

Lokalizacja: Sikelia Luxury Hotel jest zlokalizowany jedynie 20 minut od portu lotniczgo Pantelleria.

Sikelia Luxury Hotel ma do zaoferowania komfortowe i eleganckie pokoje. Apartamenty zlokalizowane w starożytnym dammusi różnią się od tradycyjnych apartamentów niezwykłą budową, jednak posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia. Ze względu na charakter Sikelia Luxury Hotel, który zapewnia swoim gościom maksymalny spokój, hotel nie nadaje się dla dzieci.

Potrawy serwowane w Themà Restaurant and Lounge łączą w sobie elementy tradycyjnej kuchni sycylijskiej z akcentami kuchni arabskiej i afrykańskiej. Innowacyjne pomysły szefa kuchni w połączeniu ze świeżymi składnikami potraw tworzą niepowtarzalne, wyjątkowe  kompozycje na talerzu i zachwycają smakiem.

Hotel Sikelia Luxury Hotel pozwala odkryć na nowo piękno natury. Wyspa Pantelleria ma do zaoferowania kąpiele błotne na wybrzeżu Lago di Venere, miejsca idealne do spacerowania oraz nurkowania. Atrakcją jest także odprężający masaż w zaciszu własnego pokoju lub w cieniu palmy, na terenie ogrodu arabskiego pachnącego jaśminem.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia