Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Shangri-La's Hambantota Resort & Spa

Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 1
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 2
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 3
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 4
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 5
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 6
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 7
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 8
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 9
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 10
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 11
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 12
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 13
Hotel Shangri-La's Hambantota Resort & Spa - zdjęcie 14

Resort położony jest na dziewiczym południowym wybrzeżu pięknej Sri Lanki wzdłuż starożytnego szlaku Spice w mieście o bogatej historii. Hambantota jest znana ze swojego naturalnego piękna i wspaniałej przyrody, dzięki czemu odwiedzający mają możliwość zbadania najbardziej fascynujących azjatyckich sanktuariów przyrody –  Parki Narodowe Yala iBundala.

Shangri – La’s Hambantota Resort & Spa znajduje się 35 km od międzynarodowego lotniska Hambantota Mattala Rajapaksa oraz 240 km od międzynarodowego lotniska w Colombo.

Luksusowy hotel obejmuje 53 hektary terenu, co czyni go największym resortem na Sri Lance i oferuje 300 przestronnych pokoi, w tym 21 apartamentów, wszystkie otoczone pięknymi ogrodami tropikalnymi.

W resorcie każdy pokój posiada powierzchnię 48 m2. W zależności od rodzaju pokoju widoki wychodzą na tropikalny ogród bądź Ocean Indyjski.

Każdy pokój zdobiony jest relaksującą paletą kolorów, gustownymi meblami a wszystkie wnętrza urządzone są w autentycznym stylu Sri Lanki.

Apartamenty mają powierzchnię od 96 m2 przez 144 m2 oraz największe 240m2. Suity z widokami na Ocean Indyjski, tropikalne ogrody lub rozległe pole golfowe. Apartamenty wyposażone są w eleganckie i nowoczesne meble oraz najwyższą technologię to wszystko aby doświadczyć poziomu usług i dbałości o szczegóły, która sięga poza oczekiwania.

Jedna z najlepszych, autentycznych kuchni lankijskich wraz z różnorodnymi daniami kuchni międzynarodowej serwowane są cały dzień w restauracji Bojunhala. Szef kuchni zaprasza również na wspólną naukę gotowania tradycyjnych potraw.
Sera serwuje dania z ulic Tajlandii, Singapuru, Malezji i Chin, wszystkie wykonane z lokalnie uprawianych produktów. W restauracji potrawy przyrządzane są na oczach Gości. W menu znajdują się orzeźwiające koktajle, domowe mrożone herbaty, świeżo wyciskane soki, czy bubble tea.

Na terenie resortu znajdują się również bary i lounge: Gimanhala w Lobby hotelu oraz Ulpatha

Shangri – La’s Hambantota Resort & Spa może pochwalić się 18-dołkowym polem golfowym, dużym spa i wioską rzemieślniczą, w której urzędują lokalni artyści i rzemieślnicy.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia