Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa

Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 1
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 2
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 3
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 4
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 5
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 6
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 7
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 8
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 9
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 10
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 11
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 12
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 13
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 14
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 15
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 16
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 17
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 18
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 19
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 20
Hotel Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa - zdjęcie 21

Po niezwykle intensywnej i rozległej renowacji trwającej 6 miesięcy, Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa otwiera się ponownie 1 listopada 2015. Czerpiąc inspirację z historii resortu i jego szykownego stylu połączonego z kulturą Mauritusa, będzie to niezeykle luksusowy hotel pod flagą sieci Shangri-La, znanego z najznakomitszego serwisu i zadbania o najdrobniejsze szczegóły i potrzeby swoich gości.

 

Lokalizacja: Umiejscowiony we wschodniej części wyspy, otoczony zielenią roślinności i błękitem oceanu tuż przy bezludnych, białych,  piaszczystych i najlepszych plażach Maurtiusa. Zapewnia prywatność i pozwala rozkoszować się wspaniałym otoczeniem i wypocząć zarówno fizycznie jak i duchowo.

 

 

Każdy z 200 pokoi i apartamentów oraz 3 eksluzywnych willi w Shangri-La zapewnia gościom najlepsze warunki do wypoczynku. Wszystkie kwatery są zlokaliowane przy plaży i oferują niezakłócony widok na Ocean Indyjski przez wielkie okna. Wiele z pokoi posiada także balkony i tarasy, z których jest bezpośrednie zejście na plażę.

Bogate i wysmakowane wzornictwo wnętrz, mebli i ozdób zostało starannie zaprojektowane, aby podkreślało naturalne piękno otoczenia i lokalną kulturę.

Jadanie w Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa oferuje bogactwo smaków z kuchni całego świata. Restauracja Three-Nine-Eight, położona aż na 3 piętrach posiada aż 8 kuchni. Można także spróbować współczesnej kuchni japońskiej w Kushi. Ponadto przy plaży można wygodnie zjeść przekąski w Republik Beach Club & Grill.

Bez względu na to jak Państwo lubią spędzać czas, Shangri-La Le Touessrok Resort & Spa zapewnia niezwykle bogaty wachlarz rozrywek, idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb gości.

Rozmaite sporty wodne, np. kajaki, wake boarding, żeglowanie, snorkowanie, stand-up paddle boarding, windsurfing, narty i rowerki wodne czy też jazdy na bananie, z których mogą Państwo bezpłatnie korzystać, zarówno te mniej jak i bardziej intensywne są tutaj dostępne - a w razie potrzeb specjaliści pomogą z techniką i odpowiednim doborem sprzętu.
Dostępny jest tutaj także kite surfing, parasailing, połów z łodzi czy też nurkowanie.

Tuż obok resortu znajdują się dwie wyspy do dyspozycji gości - na jednej znajduje się 18 dołkowe pole golfowe zaprojektowane przez słynnego Bernharda Langera, na którym goście hotelu mogą grać w oparciu o preferencyjne stawki. Druga wyspa, Ilot Mangenie jest tylko do wyłącznej dyspozycji gości resortu, na której można się poczuć jak na prywatnej wyspie.

Nie można zapomnieć o wspaniałym spa, które oferuje 8 spokojnych pokojów zabiegowych, w których można się wyciszyć i zrelaksować podczas regenerujących ciało i duszę zabiegów.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia