Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Seszele to my

Seszele to nasz najważniejszy kierunek. Jest to najczęściej wybierana destynacja przez naszych Klientów, szukających egzotycznych, pięknych i absolutnie relaksujących wakacji. Jest to miejsce, które odwiedziliśmy ostatnio aż dwukrotnie, w listopadzie i styczniu. Byliśmy zaszczyceni korzystając z zaproszeń jakie otrzymaliśmy od luksusowych hoteli na Seszelach.
Dzięki temu jeszcze bliżej poznaliśmy nasz produkt i z wielką radością podzielimy się naszą wiedzą z Państwem.

Poznaliśmy wyspy Seszeli takie jak Mahe, Praslin, La Digue, Denis Island, Silhouette. Stamtąd przywieźliśmy ogromną wiedzę dotyczącą najpiękniejszej i najbardziej luksusowej bazy hotelowej świata. Tam sprawdziliśmy również każdą plażę, miękkość piasku i  porównywaliśmy odcienie turkusu. Stawiając pierwsze kroki tuż po wylądowaniu, człowiek powątpiewa czy obraz który się przed nim roztacza to sztuczna makieta namalowana przez genialnego artystę czy może fragment pocztówki? Po wszystkich wątpliwościach dociera do nas, że znajdujemy się w raju. Raju, w którym zastanawiamy się czy bardziej zachwyca nas soczystość zieleni, paleta barw turkusu oceanu czy białe plaże. Dodatkowo zapierają dech w piersiach charakterystyczne, granitowe skały Seszeli tworzące niesamowity krajobraz.  Dziewicza natura i nieskazitelny spokój pozwalają oderwać się od pędzącej codzienności. Stuletnie żółwie wylegują się leniwie w słońcu, a podczas listopadowej wizyty udało się nam zobaczyć jak wodne żółwie wychodzą na plażę i składają jaja.  Gigantyczne palmy i śpiewające egzotyczne ptaki zachęcają do spacerów a w całkowity zachwyt wprawiła nas unikalna Dolina Vallée de Mai, w której można zobaczyć największe kokosy świata. Podczas wizyty styczniowej zachwyciła nas pora deszczowa- przez osiem dni nie spadła ani kropla deszczu.

 

Sprawdziliśmy dla Państwa najpiękniejsze zakątki Seszeli, najbardziej wyjątkowe miejsca, ultra luksusowe hotele i pejzaże tak piękne, że nie potrafiliśmy rozstać się z aparatem, chcąc zachować każdy milimetr tego piękna. Wróciliśmy bogatsi o wiedzę, mądrzejsi o szczegóły
i po raz kolejny przekonaliśmy się, że Seszele to prawdziwy raj na ziemi.

Serdecznie zapraszamy

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia