Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Serengeti Tented Camp

Hotel Serengeti Tented Camp
Hotel Serengeti Tented Camp  - zdjęcie 1
Hotel Serengeti Tented Camp  - zdjęcie 2
Hotel Serengeti Tented Camp  - zdjęcie 3
Hotel Serengeti Tented Camp  - zdjęcie 4
Hotel Serengeti Tented Camp  - zdjęcie 5
Hotel Serengeti Tented Camp  - zdjęcie 6

Park Narodowy Serengeti znajduje się w Afryce Wschodniej, w Tanzanii i jest jednym z najbardziej chronionych obszarów na naszej planecie. Graniczy z równie słynnym Parkiem Narodowym Masai Mara w Kenii. Nie ma żadnych sztucznych ogrodzeń pomiędzy nimi, dzięki czemu tysiące dzikich zwierząt swobodnie przemieszczają się po ich terenach. Serengeti w języku suahili oznacza „niekończące się równiny” i jest to idealny opis tego miejsca. Serengeti Tented Camp powstał w odległym zakątku Parku Narodowego Serengeti, tuż nad brzegiem rzeki Grumeti. Co roku w czerwcu i w lipcu można oglądać jeden z najwspanialszych spektakli na naszej planecie- Wielką Migrację. Setki tysięcy gnu, zebr i innych zwierząt roślinożernych, przekracza rzekę Grumeti, ryzykując spotkanie ze szczękami jednych z największych krokodyli w całej Afryce.
 
Lokalizacja: Park Narodowy Serengeti, Tanzania.

10 luksusowych namiotów ulokowanych nad brzegiem rzeki Grumeti, zapewniając wspaniałe widoki oraz ciszę i spokój. Eleganckie wnętrza urządzone z dbałością o detale. Na zewnątrz prysznic.

Posiłki serwowane są na świeżym powietrzu. Kucharze przygotowują je nad ogniskiem lub w piecach, które również znajdują się na świeżym powietrzu.

-safari,
-Wielka Migracja,
-loty balonem.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia