Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Savute Elephant Camp

Hotel Savute Elephant Camp
Hotel Savute Elephant Camp  - zdjęcie 1
Hotel Savute Elephant Camp  - zdjęcie 2
Hotel Savute Elephant Camp  - zdjęcie 3
Hotel Savute Elephant Camp  - zdjęcie 4
Hotel Savute Elephant Camp  - zdjęcie 5
Hotel Savute Elephant Camp  - zdjęcie 6

W samym sercu dżungli, w dzikiej Afryce zbudowano luksusowy obóz Savute Elephant Camp. Jak sama nazwa wskazuje, miejsce to daje możliwość obserwowania pięknych i majestatycznych słoni. Nie są to jedyne zwierzęta, które przyciąga rzeka płynąca przy obozie. Miejsce znane jest z możliwości zobaczenia lampartów, gepardów, czy pięknych, wielokolorowych ptaków, które zatrzymują się tu, aby ugasić pragnienie. Wokół obozu postawiono tradycyjną, afrykańską bomę, dzięki której goście poczują ducha prawdziwej afrykańskiej przygody.

 

Lokalizacja: Obóz znajduje się w Botswanie w delcie Okavango . Najlepiej dolecieć do Maun (Botswana). Loty z Johannesburga odbywają się codziennie. Do Maun można się również dostać z Livingstone (Zamibia) oraz z Kasane (pólnocna Botswana).

 

W obozie znajduje się 12 luksusowych namiotów. Wszystkie postawione zostały na drewnianych platformach, każdy ma łazienkę, łoże z baldachimem, oraz świetnie zaopatrzony minibar. Na werandach umieszczono fotele oraz hamak, z których można obserwować piękno afrykańskiej przyrody.

Posiłki, typowe dla tego regionu, serwowane są podczas lub po spotkaniu w tradycyjnej bomie, gdzie starszyzna plemienna przybliży gościom zwyczaje rdzennych mieszkańców Afryki. Goście będą mogli posilić się także podczas porannych wycieczek w samo serce afrykańskiej dżungli na łonie natury.

-spotkania w bomie,

-oglądanie niezwykłych obrazów tworzonych 1500 lat temu farbą, która była mieszanką jadu węża, krwi oraz soków roślinnych,

-spacery po gaju baobabów,

-safari,

-obserwacja ptaków,

-wycieczki po okolicy przy świetle księżyca.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia