Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

RPA i Mauritius - odpoczynek nad lazurowymi wodami Oceanu Indyjskiego

Wyprawa pozwalająca na dokładne poznanie malowniczego Kapsztadu. RPA to nie tylko Kapsztad to również sawanny i bezkresne tereny gdzie wszyscy chętni śmiałkowie mogą posmakować prawdziwego safari z najlepszymi przewodnikami na kontynencie. Druga część podróży w całości poświęcona jest na wypoczynek i relaks na jednej z wysp archipelagu Maskarenów - Mauritiusie. To niebiańskie miejsce oblewają szmaragdowo – turkusowo wody i otaczają piękne laguny oraz perłowo białe plaże. Istny raj dla ciała i umysłu!

 

 

Dzień 1

Lądowanie w Johannesburgu i kontynuacja podróży awionetką aż do Parku Narodowego Krugera (Lion Sands). Zakwaterowanie w Lions Sands Tinga Lodge następnie kolacja.

 Dzień 2 i 3

Lion Sands Tinga Game Lodge znajduje się w prywatnym fragmencie rezerwatu Sabi Sands, który jest położony w południowej części Parku Narodowego Krugera. Lodge położony jest nad rzeką Sabi. Jest to wspaniałe miejsce, aby w ciągu kilku dni odpocząć od cywilizacji, zregenerować ciało i umysł w pięknym otoczeniu, wśród zwierząt i ptaków, mając do dyspozycji szefa kuchni gotowego przyrządzić wyśmienite, lokalne dania.
Jednak to co chyba najważniejsze, przyjeżdża się tutaj na wspaniałe safari po okiem doświadczonych przewodników, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

 

Fot. Lion Sands Tinga Lodge


Dzień 4

Po śniadaniu wylot do Kapsztadu i zakwaterowanie w Twelve Apostles Cape Town. Reszta dnia do Państwa dyspozycji. Lokalizacja hotelu pozwala na wspaniały wypoczynek w przepięknym miejscu, a po dojechaniu do samego miasta, łatwy dostęp do świetnych restauracji czy też lokalnych sklepów i butików, z których korzystają lokalni.

 

Fot. Twelve Apostles Cape Town
Dzień 5 i 6

Te dwa dni spędzą Państwo na intensywnym zwiedzaniu miasta i okolic z prywatnym przewodnikiem. Między innymi wjadą Państwo kolejką linową na otaczające miasto szczyty. Będzie okazja zobaczyć ratusz, najstarszy kościół RPA, Grande Parade, główny plac Kapsztadu, wspaniałe ogrody Company's Gardens oraz fort Castle of Good Hope, pamiętający XVIIw. i kolonialną historię tego kraju. Będzie możliwość wzięcia udziału w całodniowej wycieczce po Cape Point, mijając słynne plaże "bikini" Clifton i Camp Bay, sielankową dolinę Hout Bay. Przejazd kolejką na szczyt Cape Point a także obserwowanie zagrożonych wyginięciem pingwinów na Boulders Beach. Przywykłe do obecności człowieka, pozwalają na zrobienie fantastycznych zdjęć.


Dzień 7

Po śniadaniu wylot z Kapsztadu do Johanesburga, a następnie przelot na Mauritius. Zakwaterowanie w hotelu St. Regis Mauritius. Reszta dnia wolna na odpoczynek po podróży.

 

Fot. St Regis Mauritius

 


Dzień 8, 9, 10

Luźne dni na spokojny odpoczynek i plażowanie. W planach także rejs jachtem, aby podziwiać przepiękną naturę wyspy oraz otaczających ją raf z nowej perspektywy. Ponadto półdniowa wycieczka do Port Louis, gdzie m.in. znajduje się wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO Aapravasi Ghat - zespół budynków, który stanowi pozostałość po dawnym centrum recepcyjnym dla przybywających na wyspę imigrantów zarobkowych z Indii.

Fot. St Regis MauritiusFot. St Regis Mauritius

 


Dzień 11
Po kolacji powrót do Polski przez Dubaj.


Dzień 12
Lądowanie w Polsce.

 


 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia