Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Royal Madikwe, Rezerwat Madikwe

Hotel Royal Madikwe, Rezerwat Madikwe
Hotel Royal Madikwe, Rezerwat Madikwe - zdjęcie 1
Hotel Royal Madikwe, Rezerwat Madikwe - zdjęcie 2
Hotel Royal Madikwe, Rezerwat Madikwe - zdjęcie 3
Hotel Royal Madikwe, Rezerwat Madikwe - zdjęcie 4
Hotel Royal Madikwe, Rezerwat Madikwe - zdjęcie 5
Hotel Royal Madikwe, Rezerwat Madikwe - zdjęcie 6

Rezerwat Madikwe leży na samej północy RPA, tuż przy granicy z Botswaną. Jest on domem dla wielu zwierząt, ptaków i roślin i schronieniem dla gatunków zagrożonych wyginięciem. To tu słychać ryk dumnego lwa, czy tupot wielkich majestatycznych słoni. Na tych terenach pasą się ogromne stada antylop, pomiędzy którymi biegają przebiegłe hieny, a śpiew 350 gatunków ptaków jest dopełnieniem obrazu. W samym środku tego raju powstało miejsce, w którym schronić się mogą również ludzie. Royal Madikwe jest nagrodzonym, luksusowym, 5-gwiazdkowym resortem, w którym można ukryć się przed światem i naładować baterie. Pomieści zaledwie 10 osób, dlatego jest miejscem bardzo intymnym i kameralnym.
 
Lokalizacja: Rezerwat Madikwe, prowincja Północno-Zachodnia, RPA.

4 luksusowe, przestronne apartamenty. Wszystkie klimatyzowane z kominkiem, tarasem widokowym oraz prywatnym basenem. Prysznic w łazience oraz na świeżym powietrzu.

Royal Madikwe koncentruje się na osobistych preferencjach, dlatego menu jest elastyczne. Posiłki inspirowane są afrykańską kuchnią z wpływami kosmopolitycznymi. Potrawy przygotowywane są ze świeżych lokalnych składników. Śniadania podawane są na werandach, lunche na świeżym powietrzu lub przy kominku zimą. Kolacja to prawdziwa uczta, którą można zjeść w eleganckiej jadalni lub przy ognisku w afrykańskiej bomie, wsłuchując się jednocześnie w radosny śpiew afrykańskiego chóru.

-masaże,
-safari,
-safari fotograficzne,
-lekcje tańca afrykańskiego.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia