Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Ritz Carlton Al Wadi Desert

Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 1
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 2
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 3
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 4
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 5
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 6
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 7
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 8
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 9
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 10
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 11
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 12
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 13
Hotel Ritz Carlton Al Wadi Desert - zdjęcie 14

Położony na północ od Dubaju, Ritz-Carlton Ras Al Khaimah, Al Wadi Desert zaprasza gości do obcowania z przyrodą i kulturą wśród piękna chronionego rezerwatu o powierzchni 1235 akrów. Hotel może zorganizować pustynną wędrówkę na wielbłądzie lub konno, prywatną lekcję łucznictwa lub wieczorne obserwowanie gwiazd. A luksusowe wille inspirowane architekturą Beduinów oferują prywatne odkryte baseny i zapierające dech w piersiach widoki na pustynię. Hotel znajduje się ok. godzinę jazdy od lotniska w Dubaju.

Luksus w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie zna granic, a apartamenty w Ras Al Khaimah nie są wyjątkiem. Zainspirowana tradycyjnymi namiotami Beduinów, każda willa oferuje własny basen, taras z widokiem na pustynię, przestronny salon oraz łazienkę z oknami sięgającymi od podłogi do sufitu.

Na tle malowniczej pustyni Ras Al Khaimah, bary i restauracje w hotelu oferują ucztę dosłowną i wizualną.

Farmhouse to zainspirowana rustykalnym wiejskim domem, ta wypełniona światłem restauracja koncentruje się na dzikich mięsach, warzywach z własnej hodowli i innych świeżych składnikach. Whisky Lounge specjalizuje się w ręcznie robionych koktajlach. Restauracja Kaheela - W tej czynnej przez cały dzień restauracji serwowane są smaki i dania z Bliskiego Wschodu i Indii w formie bufetu oraz do wyboru z karty. Przestrzeń łączy nowoczesny i arabski styl projektowania. Moorish - Inspirowana marokańską atmosferą z arabskimi akcentami, oferująca różnorodne marokańskie przysmaki ze śródziemnomorskim akcentem i tradycyjnymi wpływami. Kan Zaman - Podczas tego plenerowego grilla w każdy piątek wieczorem oferowane są stacje grillowe na żywo, mezze, wybór sałatek i deserów.

Położony na terenie rezerwatu przyrody Al Wadi o powierzchni 1235 akrów, ten luksusowy ośrodek oferuje bezproblemowy dostęp do zapierającej dech w piersiach pustyni i jej długoletnich tradycji. Pod kierunkiem Experience Concierge, goście zapoznają się z sokolnictwem, łucznictwem, wędkarstwem, jazdą na rowerze po pustyni, jazdą konną, obserwacją gwiazd i innymi zajęciami. Pustynia kryje przygody i emocje dla gości w każdym wieku. Dzięki programowi Ritz Kids® w ośrodku dzieci w wieku czterech lat i starsze poznają cuda natury i tradycje kulturowe Ras Al Khaimah poprzez zabawne zajęcia edukacyjne.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia