Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Republika Południowej Afryki - eskapada w najodleglejsze krańce Afryki

Wyprawa pozwalająca na dokładne poznanie malowniczego Kapsztadu wraz z okolicznymi terenami mającymi w swoim zasięgu cudowne winnice. RPA to nie tylko Kapsztad to również sawanny i bezkresne tereny gdzie wszyscy chętni śmiałkowie mogą posmakować prawdziwego safari z najlepszymi przewodnikami na kontynencie. To również zapierajaca dech w piersiach podróż luksusowym pociągiem do diamentowego serca kraju - Pretorii i jej okolic.

 

 

 

Dzień 1
Przylot do Kapsztadu. Prywatny transfer do hotelu Ellerman House, który znajduje się na przedmieściu Kapsztadu w pobliżu dzielnicy Bantry Bay, nad Oceanem Atlantyckim. Zakwaterowanie na 3 noce w pokoju z balkonem z widokiem na ocean.

Fot. Twelve Apostles Hotel


Dzień 2
Po śniadaniu całodniowa prywatna wycieczka z anglojęzycznym przewodnikiem. W programie: Boulders Beach – plaża z pingwinami, wjazd kolejka linową na Górę Stołową, Ogrody Kirstenboschs, Cape Point, Seal Island, droga Chapmans peak. W ciągu dnia przerwa na lunch. Powrót do hotelu.


 

Dzień 3
Całodniowa wycieczka po winnicach. W programie:  wizyta w muzeum Huguenot, pomnik Taal, 2 razy degustacja win.

 


Dzień 4 – 5 – 6
Po śniadaniu transfer na stację i zakwaterowanie na 2 noce w pociągu Rovos Rail w kabinie Deluxe o powierzchni 11m2, przejazd trasą Kapsztad – Pretoria.


Dzień 4:
Wyjazd z Kapsztadu o 11:00. O godz 18 przyjazd do Matjiesfontain i godzinne zwiedzanie osady.


Dzień 5:
O godz. 12:00 przyjazd do  Modder River koło Kimberly, lunch w Kimberly Club i przejazd elektrycznym tramwajem do Big Hole i muzeum diamentów.
 

Dzień 6:
Przyjazd do Pretorii o 12:00. Prywatny transfer lotniczy ze stacji do Camp Jabulani. Następnie zakwaterowanie na 4 noce w Camp Jabulani, z pełnym wyżywieniem oraz 2 wyprawami safari dziennie.Fot. Camp Jabulani

 

Dzień 7- 8 - 9
Safari. Podczas pobytu również nocne safari ze słoniami. W cenie: 3 posiłki dziennie, przekąski, napoje, napoje alkoholowe, opcjonalnie wyprawa ze słoniami, usługi kamerdynera.

Fot. Camp Jabulani

 


Fot. Camp Jabulani

 

Dzień 10
Transfer lotniczy do Johanesbura. Wylot do Polski.
 

 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia