Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Południe Maroka - cesarskie miasta pośród czerwonych piasków Sahary

Niesamowita podróż pełna barw, smaków i zapachów. Wyprawa pozwalająca na zobaczenie najważniejszych miejsc tego magicznego miasta i jego okolic - magiczny Marrakesz, który każdemu pozostaje w pamięci na długo, najstarsze i najsłynniejsze wioski berberyjskie, oazy palmowe a to wszystko z pełnymi majestatu górami Atlas w tle.

 

Dzień 1

Przylot na lotnisko w Marrakeszu, prywatny transfer z lotniska do hotelu Four Seasons.

 

Dzień 2

Zwiedzanie i odkrywanie sekretów i tajemnic „Czerwonego Miasta” czyli Marrakeszu. W programie Meczet Koutubia, największy i najbardziej znany zabytek miasta oraz grobowce Saadytów i Pałac Bahia, w którym przed laty sułtan miał swój harem. Kontynuując barwnymi uliczkami medyny, gdzie można odnieść wrażenie, że świat zatrzymał się tysiąc lat temu dotrą Państwo do serca miasta i jego głównego placu - Djemaa el-Fna. Plac ten, który szczególnie ożywa wieczorową porą jest miejscem, które na długo zostaje w pamięci…zaklinacze węży, opowiadacze legend, wróżbici, tancerze, a nawet uliczni dentyści! Do tego unoszący się zapach przyrządzanych na placu potraw oraz dźwięki lokalnej muzyki sprawiają, że jest to miejsce pełne magii. W godzinach wieczornych powrót do hotelu.

Fot. Four Seasons Marrakech

 

Dzień 3

Wyjazd z hotelu po śniadaniu, a następnie dalsza część odkrywania uroków tego jakże barwnego marokańskiego miasta. Możliwość wzięcia udziału w lekcjach gotowania tradycyjnych marokańskich potraw – tajin. W programie dnia również przejażdżka bryczką do ogrodu Menara oraz do wspaniałego i pełnego pięknych okazów roślin ogrodu Majorelle, który został założony przez francuskiego malarza Jacquesa Majorelle, a jego kolejnym właścicielami byli Yves Saint Laurent i Pierra Berge. Yves Saint tak bardzo pokochał te wyjątkowe miejsce, że tutaj zgodnie z ostatnią wolą projektanta rozsypano jego prochy. Kto odwiedzi to miejsce zrozumie decyzję Laurenta. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych.

Fot. Four Seasons Marrakech


 

Dzień 4

Wyjazd z hotelu po śniadaniu, przejazd do Ourzazate podziwiając po drodze majestatyczne góry Atlasu Wysokiego, oazy palmowe, wioski berberyjskie oraz XVII-wieczne kazby. Zakwaterowanie w Le Berbere Palace.

 

Dzień 5

Po śniadaniu zwiedzanie Ouarzazate, a następnie przejazd do Ait Benhaddou, marokańskiego ksaru gdzie znajduje się najsłynniejsza w całym Maroku ufortyfikowana wioska berberyjska. W tym niesamowitym miejscu kręcono wiele filmów m.in. „Klejnot Nilu” i „Gladiator. Następnie przejazd do Marrakeszu. Zakwaterowanie oraz nocleg w hotelu Four Seasons.

 

 

Dzień 6

Wykwaterowanie po śniadaniu oraz prywatny transfer na lotnisko. Wylot do Polski.


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia