Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

One&Only Portonovi

Hotel One&Only Portonovi
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 1
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 2
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 3
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 4
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 5
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 6
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 7
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 8
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 9
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 10
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 11
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 12
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 13
Hotel One&Only Portonovi - zdjęcie 14

Usytuowany przy eleganckim zejściu do zatoki Boka, w pobliżu dwóch historycznych, średniowiecznych miast Perast i Kotor oraz wybrzeża Adriatyku, One & Only Portonovi będzie istotną częścią nowego rozwoju luksusowego stylu życia w Czarnogórze. Poszukiwacze słońca ucieszą się z jego dziewiczych plaż i niezrównanych wypraw żeglarskich, miłośnicy przyrody zachwycą się niekończącymi się możliwościami pieszych wędrówek, a koneserów kultury natychmiast przyciągną brukowane uliczki, wypełnione freskami kościoły i muzea.


Lokalizacja: północne wybrzeże Czarnogóry, Portonovi.

Dotyk współczesnej europejskiej elegancji, wypełnionej chłodnymi, naturalnymi odcieniami Czarnogóry - hotel posiada boską kolekcję pokoi, apartamentów i willi.

Hotel oferuje posiłki kuchni lokalnej oraz międzynarodowej w paru restauracjach i barach. Tapasake Club to azjatycka restauracja fusion pośród tętniącego życiem klubu przy basenie. Restauracja Sabia, kierowana przez szefa kuchni Giorgio Locatellego, zdobywcę gwiazdki Michelin, kieruje się zdrową filozofią - świeży, lokalny, organiczny i sezonowy składnik kształtujewszystkie dania. W La Veranda goście są zapraszani do zapoznania się z autentycznymi czarnogórskimi potrawami z bogatą historią i smakiem wplecionym w każde danie. Domowe gotowanie przygotowane ze stylem; La Veranda jest prosta, świeża, prawdziwa. Caminetti Bar to idealne miejsce na skosztowanie przepysznych drinków.


 

Hotel posiada doskonałe spa- Chenot Escape. Łącząc chińską medycynę i zachodnią technologię, Chenot Espace przyjmuje rewolucyjne podejście do dobrego samopoczucia dzięki zmieniającym życie programom detoksykacji i „technologii nowej generacji” w pielęgnacji skóry. Dopasowane do potrzeb zabiegi spełnią warunki każdego gościa, w tym menu żywieniowe, harmonogramy fitness, zabiegi spa i działania odprężające.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia