Deluxe Travel Club

Deluxe Travel Club jest licencjonowanym biurem podróży, specjalizującym się w organizowaniu luksusowych podróży. Ostatnie 18 lat spędziliśmy na nauce, poznawaniu świata i zdobywaniu wiedzy. Dzięki zdobytemu bogatemu doświadczeniu, nasze biuro właśnie owocnie kontynuuje 10-ty rok swojej działalności. Przez ostatnie lata zorganizowaliśmy tysiące niezapomnianych wyjazdów do najpiękniejszych zakątków świata. Były to przede wszystkim dalekie wyprawy szyte na miarę ale również stacjonarne pobyty w ekskluzywnych hotelach czy wynajmy luksusowych willi. Większość naszych klientów, to stali klienci, którzy od lat ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi powierzają nam organizację kolejnych podróżniczych wyzwań.

Nasze biuro powstało dzięki pasji do turystyki, fascynacji poznawania tego co najbardziej unikalne oraz ciekawości do świata, który zachwyca swoją różnorodnością. Wszystko to podajemy w najwyższej jakości luksusowym opakowaniu. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz przebytym podróżom, Deluxe Travel Club jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby klienta: podróżnika i miłośnika luksusowych wakacji.

Są miejsca na ziemi, które są tak niepowtarzalnie piękne i unikalne, że do ich całkowitego poznania nie wystarczą setki zdjęć i tysiące słów. Są to miejsca, do których trzeba pojechać, by je poznać, poczuć, przeżyć, smakować, doświadczyć i pamiętać. Naszą misją jest organizacja tej prawdziwie luksusowej przygody i dbałość o stworzenie najcenniejszych wspomnień.

Organizujemy ekskluzywne wyjazdy pobytowe oraz wspaniałe luksusowe wyprawy do najdalszych miejsc na świecie. Serdecznie zapraszamy, Deluxe Travel Club