Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Nsefu Camp

Hotel Nsefu Camp
Hotel Nsefu Camp - zdjęcie 1
Hotel Nsefu Camp - zdjęcie 2
Hotel Nsefu Camp - zdjęcie 3
Hotel Nsefu Camp - zdjęcie 4
Hotel Nsefu Camp - zdjęcie 5
Hotel Nsefu Camp - zdjęcie 6

Nsefu Camp usytuowany jest na piaszczystym brzegu rzeki Luangwa w Parku Narodowym Południowej Lunagwa w Zambii. Okolice rzeki tętnią życiem. Szczególnie często można w tych okolicach spotkać duże stada bawołów, co przyciąga przeróżne drapieżniki. Obóz ten został założony w latach pięćdziesiątych XX wieku przez legendarnego konserwatora przyrody Normana Carra i był pierwszym obozem safari w Zambii. Nsefu Camp szczyci się świetną lokalizacją, kameralną atmosferą i wspaniałymi widokami.
 
Lokalizacja: Sektor Nfesu Parku Narodowego Południowej Luangwa, Zambia.

6 domków typu rondavel (okrągłe afrykańskie chaty). Wszystkie z lat pięćdziesiątych, pięknie odrestaurowane, z dobudowaną przestronną łazienką. Z domków roztacza się wspaniały widok na rzekę. W środku znajdują się nowoczesne, eleganckie meble. Łóżka ustawione zostały na podwyższeniach tak, aby nieprzerwanie można było obserwować afrykańską przyrodę. Przed każdym z nich prywatna weranda.

Z eleganckiej jadalni roztacza się widok na wodopój. Śniadania podawane są na słonecznym tarasie. Kolacje przy świecach można zjeść zarówno w pomieszczeniu jak i na świeżym powietrzu. W obozie znajduje się również uroczy, kryty strzechą bar, z którego rozciągają się niesamowite widoki.

-safari
-wycieczki z przewodnikiemZapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia