Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Namibia - u stóp najokazalszych wydm świata

Namibia to wyjątkowe miejsce. Jest to jedno z niewielu miejsc na planecie, które jest kompletnie unikalne w skali planety. Wyjątkowa, czerwona pustynia, surowy krajobraz - nieprzypadkowo kręcono tutaj niejeden film sci-fiction, mający swoją akcję na obcych planetach. Niczym Wenecja, Islandia czy Japonia, Namibia jest absolutnym unikatem - i dlatego trzeba ją zobaczyć.

 

 

Dzień 1
Przylot do Windhoek i transfer do hotelu Heinitzburg.


Dzień 2
Poranna wycieczka po Windhoek. W planach m.in. zwiedzanie Muzeum Narodowego Namibii, a także Tintenpalast, historyczny budynek niemieckiej administracji kolonialnej Afryki Południowo-Zachodniej. Po południu wylot do Sossusvlei i na pustynię Namib. Zakwaterowanie w Kulala Desert Lodge. Reszta dnia do Państwa dyspozycji.

Fot. Kulala Desert Lodge

 


Dzień 3
Pobudka o świcie i wczesne śniadanie. Następnie wyjazd z przewodnikiem na pustynię, aby podziwiać spektakularne i olbrzymie czerwone wydmy, które najlepiej się prezentują, gdy martwe drzewa rzucają długie cienie, a słońce jest nisko nad horyzontem. Lunch, a wieczorem przekąski i drink na środku pustyni.

 


Dzień 4
Po śniadaniu przelot do Damaraland Camp, położonego w dolinie rzeki Huab, skąd roztaczają się malownicze widoki na otaczające równiny pustynne, starożytne doliny i sięgający nieba szczyt góry Brandberg.

 

 


Dzień 5
Safari w poszukiwaniu pustynnych słoni, lokalnych odmian antylop, oryksów i kudu. A także piesze safari w ciągu dnia.

 


Dzień 6
Po śniadaniu wybiorą się Państwo na zwiedzanie Twyfelfontein -  stanowiska archeologicznego, będące jedynym na terytorium tego kraju obiektem wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jego najważniejszymi elementami są ok. 2 tysiące petroglifów przedstawiających nosorożce, słonie, żyrafy i su, pochodzących z pierwszego tysiąclecia przed i pierwszego tysiąclecia naszej ery.

Fot. Kulala Desert Lodge

 


Dzień 7 i 8
Po śniadaniu wyjazd do wioski Otjikandero Himba w Kamanjab, która jest domem ostatniego, autentycznego i w pełni tradycyjnego plemienia Himba. Będą uczestniczyli Państwo w ceremonii dojenia i kąpieli w dymie, poznają Państwo wierzenia w święty ogień i przodków oraz medycynę ziołową tego ludu. Dalsza droga zawiedzie Państwa do Ongava Game Reserve, gdzie będą Państwo zakwaterowani w Little Ongava. Ongava Game Reserve sąsiaduje z Etosha National Park i przez ten oraz następny dzień będą Państwo odbywali fascynujące, piesze wycieczki z przewodnikiem, który pomoże Państwu odkryć to niezwykłe miejsce. Na Państwa czeka również nocne safari, gdzie będzie okazja przyjrzeć się polowaniom drapieżników.

Fot. Kulala Desert Lodge

 


Dzień 9
Przelot do Windhoek i powrót do Polski.

 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia