Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Mombo Camp

Hotel Mombo Camp
Hotel Mombo Camp - zdjęcie 1
Hotel Mombo Camp - zdjęcie 2
Hotel Mombo Camp - zdjęcie 3
Hotel Mombo Camp - zdjęcie 4
Hotel Mombo Camp - zdjęcie 5
Hotel Mombo Camp - zdjęcie 6

Mombo Camp jest bez wątpienia najlepszym miejscem dla tych, którzy chcą zaznać prawdziwej afrykańskiej przygody. Obóz usytuowany jest w delcie Okavango w Botswanie w rezerwacie Moremi. Wybudowany został w cieniu wielkich drzew, pośród fauny i flory, która tętni życiem okrągły rok. Mombo Camp jest uważany za najlepsze miejsce na safari w całej Afryce i jest najlepszym obozem w całej Botswanie. Oferuje luksus dla wymagających klientów, typowo afrykańską gościnność oraz możliwość oglądania niezwykłych afrykańskich zwierząt, które podchodzą tak blisko, że można je oglądać relaksując się w swoim namiocie.

 

Lokalizacja: Delta Okavango, Botswana. Loty z Maun

9 obszernych luksusowych namiotów. Wszystkie postawione zostały na palach 2 metry nad ziemią. Z każdego z nich nieziemski widok na afrykańską faunę i florę. Posiadają łazienkę, prysznic wewnątrz i na zewnątrz, salon, sypialnię oraz obszerną werandę, na której można się relaksować wpatrując się w niezwykłą afrykańską przyrodę.

Posiłki w Mombo Camp je się wspólnie. Podawane są w jadalni na srebrnej zastawie lub w bomie, pod gwiazdami, czy przy basenie. Na życzenie gości posiłki mogą być również serwowane w namiotach. Mombo Camo słynie z wyśmienitej kuchni

-safari w rano i popołudniu,

- na życzenie gościa możliwość wypożyczenia pojazdu.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia