Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Mjanma - podróż do najświętszych miejsc Birmy

Państwo, które w opinii wielu podróżujących jest jednym z najpiękniejszych krajów Azji. Pomimo, że teoretycznie uważany jest za kraj zamknięty, ma do zaoferowania zwiedzającym naprawdę wiele. Niezwykle uprzejmi mieszkańcy, piękne krajobrazy, wspaniałe świątynie, niespotykana kultura, cudowna, zielona przyroda i inne atrakcje przyczyniają się do rosnącej popularności tego kraju. Jest to kraj, który z całą pewnością czeka na swoich odkrywców.

 Dzień 1

Przylot do Yangon. Przyjazd do hotelu Sule Shangri-La w Yangon.Dzień 2

Po śniadaniu, piesza wycieczka po Chinatown w Yangon, następnie zwiedzenie Musmeah Yeshua, ostatniej synagogi w Mjanmie. W programie także zwiedzanie kolorowego Bogyoke Market i lunch w lokalnej restauracji. Po lunchu wizyta w pagodzie Chauk Htat Gyi, gdzie znajduje się 65 m leżący budda. Następnie zwiedzanie wspaniałego miejsca kultu - Shwedagon Pagoda o wysokości ponad 100 m. Jest uznawane za jedno z najświętszych miejsc Mjanmy. Powrót do hotelu.Dzień 3

Po śniadaniu przelot do Heho, a następnie podróż nad Inle Lake, do hotelu o tej samej nazwie - Inle Lake View Resort. Po lunchu wizyta w pagodzie Phaung Da Oo oraz warsztat tkacki jedwabiu.
Dzień 4

Po śniadaniu odwiedzą Państwo ruchomy rynek (tzw. Five-Day Market), gdzie regionalni górale sprzedają swoje dobra. Następnie wizyta w kuźni a także możliwość wyrabiania "cheroot" - lokalnej odmiany cygar. Po lunchu w lokalnej restauracji będą mieli Państwo okazję podziwiać pływające ogrody, które są typowe dla Inle Lake. Następnie wyjazd do Nga Phe Kyaung Monastery (Klasztor Skaczącego Kota). 

Dzień 5

Po śniadaniu przelot do Mandalay i wizyta w Mahamuni Pagoda, miejscu, gdzie znajduje się posąg Budda Gautama - uważany za ten, który posiada prawdziwe oblicze Buddy. Następnie zaokrętowanie na Sanctuary Ananda na 4 dniowy rejs po rzece Irawadi. Po lunch na pokładzie, pierwszy przystanek na wzgórze Sagaing oraz podróż łodzią do mostu U Bein, aby cieszyć się pięknym zachodem słońca.
Dzień 6

Kontynuacja rejsu aż do Mingun, gdzie zwiedzą Państwo masywną i imponującą pagodę Mingun Paya a także olbrzymi, 90-tonowy dzwon - jeden z najcięższych na świecie, które dzwonią.


Dzień 7

Tego dnia pojadą Państwo rikszami do wioski Pakokku, a także popłyną Państwo do Bagan, niesamowitego miasta świątyń. Zwiedzą także Państwo wioskę Myinkaba, słynącą z wyrobów z laki tworzonych tradycyjnymi technikami. Na trasie przystanek przy świątyni Pyathatgyi, aby podziwiać jej architekturę tego budynku z czerwonej cegły.


 

 


Dzień 8

Pobudka wcześnie o świcie, aby rozkoszować się lotem balonem nad Bagan. Wstające słońce wydoba niezwykłe barwy z tego miasta. Pojadą także Państwo na Górę Popa, stromy wulkaniczny szczyt, gdzie zjedzą Państwo lunch. Po drodze zwiedzą także Państwo fabrykę lokalnych słodyczy (toddy), regionalny targ, gdzie można spróbować beteli i owoców. Dzień zakończy się czarującą kolacją na piaszczystym brzegu Irawadi.Dzień 9

Wykwaterowanie z Sanctuary Ananda i przelot do Yangon. Na miejscu zwiedzanie Muzeum Narodowego Mjanmy, które jest skarbnicą sztuki i kultury regionu. Następnie wyjazd i zwiedzanie Sule Pagoda - ponad dwu- i pół tysiącletniej świątyni. Powrót do hotelu Sule Shangri-La.


Dzień 10


Po śniadaniu, transfer na lotnisku i wylot do kraju.

 


 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia