Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Mfuwe Lodge

Hotel Mfuwe Lodge
Hotel Mfuwe Lodge - zdjęcie 1
Hotel Mfuwe Lodge - zdjęcie 2
Hotel Mfuwe Lodge - zdjęcie 3
Hotel Mfuwe Lodge - zdjęcie 4
Hotel Mfuwe Lodge - zdjęcie 5
Hotel Mfuwe Lodge - zdjęcie 6

Mfuwe Lodge usytuowany jest w Parku Narodowym Południowej Luangwa w Zambii. Park ten znany jest z koncentracji lwów, żyraf, antylop, bawołów i wielu innych na jego terenach. W samym obozie regularnie można spotkać słonie, które przechodzą tędy, by skosztować mango z pobliskich drzew. Mfuwe Lodge uhonorowany został zaszczytnym tytułem najlepszego lodge’a w Zambii w 2009 roku. Wokół lodge’a istnieją źródła wody, co gwarantuje bliskie spotkania z afrykańską fauną. W ciągu dnia można relaksować się w obozowym basenie lub w Bush Spa, które oferuje szeroką gamę zabiegów, a wieczorem usiąść z drinkiem, wsłuchując się w dźwięki płynące z afrykańskiego buszu.
 
Lokalizacja: Park Narowody Południowej Luangwa, Zambia. Obóz znajduje się 3 kilometry od głównej bramy parku. Transfer z międzynarodowego lotniska w Mfuwe trwa 45 minut.

18 luksusowych domków typu chalet. Każdy z nich posiada prywatny taras, z którego rozciągają się piękne widoki na okolice. W łazience prysznic oraz wanna.

Posiłki można spożywać w obozowej jadalni lub na świeżym powietrzu. Kolację przy świecach można zjeść pod afrykańskim niebem. W przerwach pomiędzy safari organizowane są pikniki w buszu. Przy obozie wybudowano bomę, w której można spędzać wieczory przy ognisku.

-safari
-wycieczki z przewodnikiem
-spa
-basenZapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia