Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Maslina Resort

Hotel Maslina Resort
Hotel Maslina Resort - zdjęcie 1
Hotel Maslina Resort - zdjęcie 2
Hotel Maslina Resort - zdjęcie 3
Hotel Maslina Resort - zdjęcie 4
Hotel Maslina Resort - zdjęcie 5
Hotel Maslina Resort - zdjęcie 6
Hotel Maslina Resort - zdjęcie 7
Hotel Maslina Resort - zdjęcie 8
Hotel Maslina Resort - zdjęcie 9
Hotel Maslina Resort - zdjęcie 10

Maslina Resort łączy klasyczny śródziemnomorski styl ze współczesnymi francuskimi akcentami, szanując istniejącą już naturę jako podstawę filozofii projektowania. Luksusowa kryjówka otoczona bogatą historią, nietkniętą przyrodą, sztuką kulinarną i dziedzictwem kulturowym, Maslina Resort znajduje się w przepięknej zatoce Maslinica na wyspie Hvar w Chorwacji. Hvar i otaczający go archipelag wysp Pakleni leży w północno-wschodniej części Morza Śródziemnego, w niewielkiej odległości od większości miast Europy kontynentalnej. Maslina Resort rozciąga się na dwóch hektarach bujnego lasu sosnowego z krystalicznym Adriatykiem na wyciągnięcie ręki. 15-minutowy spacer wzdłuż wybrzeża prowadzi do wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO miasta Stari Grad, które jest jednym z najstarszych miast we wschodnim Adriatyku.
Najbliższe lotniska lokalne i międzynarodowe na wyspie Hvar to Split, Dubrownik i Brac.

Wszystkie pięćdziesiąt trzy przestronne pokoje, apartamenty i
wille oferują przepiękny widok na morze.

Współczesna restauracja w stylu śródziemnomorskim otwarta jest w porze śniadania i kolacji, a w ciągu dnia oferuje menu przy basenie. Na terenie hotelu znajduje się także bar z szerokim wachlarzem napoi, alkocholi i drinków. Wzdłuż nadmorskiej promenady Maslina Resort znajduje się A • Bay, spokojne miejsce na plaży, gdzie można jeść, pić i pływać od wschodu do zachodu słońca. Otwarty przez cały dzień Wine & Culture Club to miejsce, w którym  doświadczony specjalista pomoże stworzyć wyjątkowe doświadczenie na wyspie. To także centrum dla tych, którzy chcą poznać długą historię winiarstwa na wyspie Hvar.

Prywatne kolacje i imprezy można zorganizować w Olive Grove, a mały amfiteatr będzie docelowo organizował szereg wydarzeń, od medytacji grupowych po koncerty.Playroom oferuje najmłodszym gościom programy edukacyjne związane z lokalną kulturą. W tej dedykowanej przestrzeni dla dzieci znajdują się elementy wodne, ścianka wspinaczkowa oraz szeroki wybór zabawnych zajęć każdego dnia z wykwalifikowanym asystentem. Otoczone sosnami, ziołami leczniczymi i drzewami oliwnymi, Spa znajduje się zaledwie kilka kroków od hotelu, z nowoczesną salą fitness, salonem fryzjerskim i termalnymi strefami kąpielowymi z wewnętrznymi i zewnętrznymi strefami relaksacyjnymi. Oprócz prywatnych basenów w apartamentach i willach w samym sercu ośrodka znajdują się dwa podgrzewane baseny. Rozległy basen rodzinny doskonale nadaje się do kąpieli w słońcu. Kilka kroków dalej znajduje się basen bez krawędzi, oferujący fantastyczny widok na zatokę.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia