Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Le Bristol Paris

Hotel Le Bristol Paris
Hotel Le Bristol Paris - zdjęcie 1
Hotel Le Bristol Paris - zdjęcie 2
Hotel Le Bristol Paris - zdjęcie 3
Hotel Le Bristol Paris - zdjęcie 4
Hotel Le Bristol Paris - zdjęcie 5
Hotel Le Bristol Paris - zdjęcie 6
Hotel Le Bristol Paris - zdjęcie 7
Hotel Le Bristol Paris - zdjęcie 8
Hotel Le Bristol Paris - zdjęcie 9

Le Bristol Paris jest szykowną ostoją luksusu i savoir-faire od 1925 roku. Z prawie stuletnią historią, hotel nadal jest liderem w oferowaniu niezrównanego poziomu usług. Le Bristol Paris to ikona francuskiej elegancji i art de vivre, która oferuje 190 całkowicie odnowionych pokoi i apartamentów w samym sercu Paryża. Wyjątkowe miejsce, najlepiej znane z wyjątkowej tradycji kulinarnej, bujnego ogrodu na dziedzińcu oraz kultowego basenu na dachu.

Hotel oferuje 190 całkowicie odnowionych pokoi i apartamentów.

Le Jardin Français to rzadki klejnot w sercu Paryża – miejsce, w którym goście mogą napić się i zjeść obiad wśród świeżej zieleni i pachnących róż. Bogato udekorowana freskami na ścianach i kryształowymi żyrandolami kawiarnia Antonia odzwierciedla bardziej spontaniczną stronę paryskiego życia, w której o każdej porze dnia można cieszyć się nieformalnym i eleganckim napojem. W Epicure słynny szef kuchni Eric Frechon, który posiada cztery gwiazdki Michelin, serwuje doskonałe dania francuskie. Nagrodzony gwiazdką Michelin, 114 Faubourg oferuje restaurację z kuchnią na otwartym planie.

Wypełnione światłem słonecznym Spa Le Bristol by La Prairie otwiera się na przyjemny wewnętrzny ogród i posiada osiem gabinetów zabiegowych, w tym rosyjską Banïya i prywatny apartament dla par. Jest tu także Kids Club oraz niezwykły basen na dachu i taras słoneczny na 6 piętrze hotelu.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia