Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Laponia - z wizytą u Świętego Mikołaja

Wyprawa, która na długo pozostaje w pamieci zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Podczas pobytu w Laponii będzie możliwość spotkania się ze Świętym Mikołajem, podpatrzenia jak pracują Elfy, przejażdżki saniami zaprzężonymi w psy husky, spotkania misia polarnego oraz odwiedziny na farmie reniferów.

 

 Dzień 1


Przylot do Rovaniemi, transfer i zakwaterowanie w hotelu Arctic Light Hotel. Hotel znajduje się w samym centrum miasta Rovaniemi, zaledwie kilka kilometrów od koła podbiegunowego oraz wioski Świętego Mikołaja. Reszta dnia wolna, aby wypocząć po podróży.

Fot. Arctic Light Hotel

 

Dzień 2


Po śniadaniu, o godz. 9:30 przejażdżka saniami zaprzężonymi w renifery do farmy psów husky, na której będą mogli Państwo spróbować przejażdżki saniami ciągniętymi przez te przyjazne psy. Następnie przejażdżka do farmy reniferów.  Po przejażdżce będzie czekał na Państwa gorący sok jagodowy, który można wypić ciesząc się ciepłem przy kominku. Powrót do hotelu. Dodatkowo wieczorem, po powrocie do hotelu elegancka kolacja.

  

Dzień 3


Po godzinie 10:00 wybiorą się Państwo na 2h spacer w butach śnieżnych, żeby poznać dziki, cichy las. Będzie możliwość spacerowania po wyznaczonych szlakach jak i po głębokim śniegu. Przy odrobinie szczęścia, znajdą Państwo ślady lisów, zajęcy, głuszców i wiewiórek – a może nawet same zwierzęta. Ponadto ulubione zajęcie dzieci – dekorowanie choinki.

Wieczorem natomiast czeka na Państwa tradycyjny fiński wieczór wigilijny z kolacją i aperitif oraz wizyta Świętego Mikołaja wieczorem (jeden mały prezent niespodzianka plus maksymalnie jeden prezent od rodziny).

Fot. Arctic Light HotelDzień 4
Wigilijny brunch. W ciągu dnia przejazd z przewodnikiem do Ranua, 80km od Rovaniemi, do najbardziej na północ wysuniętego parku dzikich zwierząt. 60 gatunków zwierząt jakie można tu spotkać: misie polarne, wilki, rysie, renifery, rosomaki, wydry, brązowy niedźwiedź i wiele innych. W trakcie wycieczki lunch w lokalnej restauracji oraz wizyta w sklepikach z pamiątkami. Wieczorem tradycyjna świąteczna kolacja.

Fot. Arctic Light Hotel

 

Dzień 5

O godzinie 14:00 zbiórka przed hotelem i wyjazd głęboko w dzicz na skuterach śnieżnych pozwoli poznać prawdziwe uczucie wolności. Jazda pośród drzew, zamarzniętymi rzekami i wspaniałe widoki ze szczytów wzgórz – to wszystko czeka na Państwa dzisiaj podczas szaleństw na skuterach śnieżnych. Wieczorem natomiast, po godzinie 20:00 wyjazd samochodem, aby obserwować wyjątkowe zjawisko – zorzę polarną. Wysiadając z samochodu pośrodku niczego, przejdą Państwo nad zamarzniętą rzekę, skąd rozciąga się idealny widok, aby obserwować to niezwykłe zjawisko. Jest to wyjątkowe przeżycie, gdy będą jedli Państwo pieczone nad ogniskiem kiełbaski podczas, gdy nad głowami odbywa się spektakularny pokaz nocnych świateł.


   
Dzień 6


Po śniadaniu wykwaterowanie i powrót do Polski.


 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia