Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Lake Manyara Tree Lodge

Hotel Lake Manyara Tree Lodge
Hotel Lake Manyara Tree Lodge  - zdjęcie 1
Hotel Lake Manyara Tree Lodge  - zdjęcie 2
Hotel Lake Manyara Tree Lodge  - zdjęcie 3
Hotel Lake Manyara Tree Lodge  - zdjęcie 4
Hotel Lake Manyara Tree Lodge  - zdjęcie 5
Hotel Lake Manyara Tree Lodge  - zdjęcie 6

Park Narodowy Lake Manyara w Tanzanii jest niezwykłym i wyjątkowym miejscem. Na tle innych parków, wyróżnia się różnorodnością terenu, dzięki czemu można tam spotkać niezliczone ilości przeróżnych gatunków roślin i zwierząt. Jedną z głównych atrakcji jest lew, który potrafi wspinać się po drzewach i żyje na tych terenach. Miejsce to znane jest również, jako dom dla wielu słoni i flamingów. Lake Manyara Tree Lodge jest jedynym lodgem w Parku Narodowym Lake Manyara, dzięki czemu jest to miejsce bardzo kameralne. Luksusowe domki są ukryte w konarach drzew. Umeblowanie i wystrój łączą w sobie luksus z naturalnym pięknem okolicy.
 
Lokalizacja: Park Narodowy Lake Manyara, Tanzania.

10 przestronnych, luksusowych domków na drzewach. Wnętrza w drewnie, przytulne sofy. W łazienkach duże wanny, prysznic na świeżym powietrzu. Przy każdym domku prywatna weranda, z której rozciągają się niezwykłe widoki. Do dyspozycji prywatny lokaj.

Śniadania zazwyczaj podawane są w formie bufetu na tarasie jadalni. Jeśli goście sobie tego życzą, lokaj może podać śniadanie do łóżka. Lunch można zjeść na pikniku na świeżym powietrzu. Obfita kolacja może być podana w domkach lub na werandzie.

-safari
-pikniki
-prywatne kolacje przy świecachZapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia