Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Klein's Camp

Hotel Klein's Camp
Hotel Klein's Camp - zdjęcie 1
Hotel Klein's Camp - zdjęcie 2
Hotel Klein's Camp - zdjęcie 3
Hotel Klein's Camp - zdjęcie 4
Hotel Klein's Camp - zdjęcie 5
Hotel Klein's Camp - zdjęcie 6

Klein’s Camp jest jednym z najlepszych luksusowych obozów w Afryce. Zbudowany został w słynnym Parku Narodowym Serengeti w Tanzanii. Oferuje szeroki wachlarz doświadczeń safari, od wypadów nocnych po piesze safari w towarzystwie doświadczonego przewodnika. Obóz ulokowany jest na wzgórzu, z którego rozciągają się nieziemskie widoki na Serengeti. Jedną z głównych zalet tego luksusowego miejsca, jest z pewnością brak wszechobecnych i głośnych turystów. Poza innymi gośćmi, jedynymi ludźmi, na których natrafią klienci Klein’s Camp, będą Masajowie, do których należą okoliczne tereny.
 
Lokalizacja: Park Narodowy Serengeti, Tanzania.

10 luksusowych kamiennych domków, krytych strzechą. Wszystkie wyposażone są w jedno podwójne łóżko, które można zamienić na dwa pojedyncze. W domkach sypialnia, łazienka, przytulny salon. Przed każdym z nich małe patio, z którego rozciągają się wspaniałe widoki.

Śniadanie serwowane jest w głównej jadalni w formie bufetu. Obfite kolacje składają się z trzech dań. Wegetariańskie menu dostępne na życzenie.

-safari
-wycieczki po buszuZapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia