Nissaki Boutique Hotel

Mykonos, Grecja

Nissaki Boutique Hotel zapewni wakacje w najbardziej malowniczym, pięciogwiazdkowym hotelu na plaży na Mykonos, w otoczeniu złotego słońca, przyrody Cyklad, krystalicznie czystych wód i pięknej plaży Platis Gialos. Zapierający dech w piersiach widok na błękitne morze, kosmopolityczna plaża Platis Gialos i hipnotyzująca atmosfera sprawiają, że hotel Nissaki Beach jest idealnym miejscem na pobyt.

FRANCJA - ZAKOCHAJ SIĘ W LAWENDOWYCH POLACH PROWANSJI I LAZUROWYM CÔTE D'AZUR

Wypoczynek na Riwierze Francukiej, zwiedzanie Prowansji a to wszystko w otoczeniu przepięknych widoków na niesamowite Alpy. To idealne połączenie dla koneserów tak wymagającego kraju jakim jest Francja. Poponujemy Państwu wyprawę po zakątkach Côte d'Azur od Marsylii na zachodzie po filmowe Cannes na wschodzie wybrzeża. Wszystkie zaproponowane miejsowości znajdujące się na trasie podróży mogę poszczycić się wspaniałymi i luksusowymi hotelami spełniającymi najbardziej wyszukane zachcianki swoich gości.

POZNAJ DWIE STOLICE ROSJI

ROSJA

Sankt Petersburg (dawny Leningrad) jest wyjątkowym i niespotykanym miastem na skalę światową. Miasto leży na przy ujściu Newy do Zatoki Fińskiej - nazwane jest drugą stolicą Rosji. Sankt Petersburg obfituje w liczne zabytki i atrakcje, do których zabierze Państwa i o których opowie prywatny polskojęzyczny przewodnik podczas 2 dniowego zwiedzania. „Po ulicach starego Petersburga można chodzić bez końca. (...) Tyle tu ciekawej architektury, tyle kanałów, tyle skwerów, tyle zakątków” – Ryszard Kapuściński, polski reportażysta, dziennikarz i publicysta.

TURCJA - ZANURZ SIĘ W WODACH TERMALNYCH PAMUKKALE

TURCJA

Wyjątkowy rejs po rzece Bosfor - rozdzielającej Istambuł na dwie części, na część europejską i część azjatycką. Turcja to osobliwe perły natury – wapienne zbocza Pamukkale to tylko jedno z wielu nietuzinkowych miejsc. Niebotyczny Pergamon przybliża bogatą historią zaklęta w swoich zabytkach i 200 000 książek. Uroku całemu kraju dodają liczna łaźnie, akwedukty, karawanseraje i amfiteatry,

ISLANDIA - NA STYKU LODU I OGNIA

ISLANDIA

Wyprawa pozwala na poznanie prawdziwej natury nietkniętej ludzką ręką oraz podziwianie wspaniałych krajobrazów: gejzery, wulkany, czarne wulkaniczne plaże, lodowce i wodospady. Oprócz tego można cieszyć oczy najbardziej spektakularnym zjawiskiem na niebie - zorzą polarną.

ROSEWOOD CASTIGLION DEL BOSCO

TOSKANIA

Rosewood Castiglion Del Bosco to luksusowy hotel położony wśród zielonych wzgórz Toskanii. Znajduje się w w jednej z najstarszych i najlepiej zachowanych posiadłości, pełnej średniowiecznych i wczesnorenesansowych dzieł sztuki. Na posiadłość składa się historyczny dworek, stara winiarnia, stajnie, kościół, które zostały odnowione i nadano im nowe funkcje. Dzisiaj mamy tutaj dwie restauracje, szkołę gotowania, organiczny ogród, 23 apartamenty, centrum spa, basen infinity i centrum fitness.

Lokalizacja: 30km na południe od Sieny. 1h30m drogi od lotniska we Florencji, 2h drogi od lotniska w Pizie.

HOTEL LE FONTANELLE

TOSKANIA

Le Fontanelle jest pięknie położonym butikowym hotelem, w odległości 18km od Sieny.
Z hotelu roztaczają się panoramiczne widoki na region Chianti.

Główny budynek hotelu Le Fontanelle został wzniesiony w XIII wieku jako część wiejskiej posiadłości.

VILLA MANGIACANE

TOSKANIA

Villa Mangiacane położona jest pośród słynącego z winnic malowniczego regionu Chianti. Gaje oliwne i lasy otaczające hotel tworzą wyjątkową atmosferę na doskonałe włoskie wakacje. Hotel powstał w XV wiecznej willi należącej niegdyś do rodziny Machiavelli. Willa zaprojektowana została przez Michał Anioła i obok słynnych zabytków stała się jednym z największych skarbów Toskanii.

Lokalizacja: 12 km od Florencji, 20 minut od lotniska we Florencji. Hotel organizuje darmowe transfery do i z Florencji.

VILLA LA MASSA

TOSKANIA

Ta przepiękna rezydencja położona jest w samym sercu Toskanii, gdzie otaczająca natura
wspaniale współgra z wyrafinowaną elegancją. Już chwilę po przybyciu do Villa La Massa można poczuć błogi relaks. Ta XVI wieczna posiadłość położona jest na brzegu rzeki Arno wśród gajów oliwnych i drzew cytrynowych. W rezydencji tej ślub wzięli David Bowie oraz Iman. Villa La Massa była jednym z ulubionych miejsc wypoczynku takich gości jak: Clark Gable, Winston Churchill, Elizabeth Taylor oraz Richard Burton.

Lokalizacja: 10 km od Florencji, 30 minut od międzynarodowego lotniska we Florencji, klika minut jazdy od historycznego centrum Florencji, idealna lokalizacja pozwalająca poznać pobliskie miasteczka regionu Chianti

TERME DI SATURNIA SPA & GOLF RESORT

TOSKANIA

Hotel położony w sercu pięknej Toskanii, w krainie Maremma, jego architektura opiera się na filozofii stałego dążenia do harmonii z naturą. Przed hotelem znajduje się gorące źródło, które bije z naturalnego krateru od 3000 lat. Dziś jego wody o stałej temperaturze 37°C zasilają wspaniały park termalny pełen basenów, kanałów i wodospadów. Rzymska łaźnia należąca do hotelu, została wykuta w starożytnych złożach trawerytu, które otaczają hotel. Hotel jest ulubionym miejscem wakacji Andrea Bocelli. Lokalizacja: miasteczko Saturnia, 2,5 godzin od Florencji i 2 godziny od Rzymu