VILLA DUBROVNIK

Dubrovnik, Chorwacja

Hotel reklamuje się jako ‘modernistyczny klejnot w historycznym sercu Adriatyku’ – i z nawiązką realizuje wszystkie zapewnienia zawarte w tej nazwie. Ulokowany jest na skalistym klifie magicznego wybrzeża Dalmacji. To miejsce dla miłośników stylowego i luksusowego wypoczynku, w miejscu jednocześnie ustronnym i położonym w pobliżu atrakcji Dubrownika. Białe ściany budynku wizualnie kontrastują ze skalistym krajobrazem i szmaragdowymi wodami Morza Adriatyckiego.

Lokalizacja: 2 km (5 minut samochodem) od starego miasta Dubrownika, 20 km (czyli ok. pół godziny jazdy samochodem) z międzynarodowego lotniska w Dubrowniku.

AMAN SVETI STEFAN

Czarnogóra

W kraju słynącym z piękna, tuż koło najbardziej rozpoznawalnego miejsca w Czarnogórze znajduje się hotel biorący swoją nazwę od wysepki - AMAN Sveti Stefan. Idealne miejsce aby odpocząć i poczuć nieskazitelny luksus w samym środku XV-wiecznej miejscowości.

Południe od Budvy, pomiędzy miasteczkami Pržno i Sveti Stefan. W okolicy jest 2km różowych plaż, Sveti Stefan, Miločer czy słynnej plaży królewskiej. Lotnisko w Tivat jest ok. 34km od hotelu, a lotnisko w Podgoricy ok. 50km.

KEMPINSKI PALACE PORTOROZ

ISTRIA, SŁOWENIA

Portoroz - Port Róż - przyciągał ludzi swoimi łaźniami i spa przez wiele wieków. Już w XIII wieku Benedyktyni uzdrawiali tutaj chorych wodą morską i solami. W XIX wieku śmietanka towarzyska Europy przyjeżdżała do tego kurortu, aby odzyskać zdrowie i równowagę. Dzisiaj jest nie inaczej. Hotel Kempinski Palace Portoroz przyciąga entuzjastów pięknych krajobrazów, błękitnej wody, oferując w zamian elegancką atmosferę świata Republiki Weneckiej i wiedeńskich Habsburgów. To właśnie tutaj arcyksiąże Franz Ferdynand prowadził walca w wielkiej sali balowej dla austro-węgierskiej arystokracji. Proszę sobie wyobrazić współczesny, światowej klasy hotel z całą atmosferą i okolicą przywodzącą na myśl splendor minionych lat. To jest właśnie Kempinski Palace Portoroz.

Lokalizacja: północna część Półwyspu Istria, 35km od Triestu.

KEMPINSKI HOTEL ADRIATIC

ISTRIA, CHORWACJA

Hotel Kempinski Istria położony jest na uroczym półwyspie Istrii. Wspaniałe pole golfowe, 3 baseny, niesamowite SPA, doskonała kuchnia oraz piękne, eleganckie pokoje stwarzają wspaniałe warunki na doskonałe wakacje w słonecznej Chorwacji.

Lokalizacja: Istria, 90 km od lotniska Triest oraz Pula

ADRIANA HVAR SPA HOTEL

HVAR, CHORWACJA

Hotel Adriana położony jest przy promenadzie z widokiem na stare miasto Hvar; katedrę, arsenał, zatokę i przystań jachtową. Hotel Adriana jest pierwszym i jedynym hotelem w Chorwacji należącym do prestiżowej sieci The Leading Small Hotel of the World. Hotel zdumiewa pięknymi widokami oraz zachwyca wspaniałym Sensori Spa.

Lokalizacja: wyspa Hvar, 100 metrów od centrum miejscowości Hvar, przy promenadzie. 75 km od lotniska w Splicie, godzinny rejs z przystani w Splicie.

AMFORA HVAR GRAND BEACH RESORT

HVAR, CHORWACJA

Hotel Amfora położony jest pośród sosnowych gajów, nad zatoką znajdującą się 10 minut od historycznego centrum Hvar. Hotel znajduje się 2 minuty od odnowionego ekskluzywnego klubu plażowego Bonj Les Bains, należącego do 20 najciekawszych miejsc plażowych w Europie.

Lokalizacja: wyspa Hvar, 10 minut od centrum miejscowości Hvar, nad zatoką. 75 km od lotniska w Splicie, godzinny rejs z przystani w Splicie.