PERU I BRAZYLIA - POCZUJ LUKSUS PODRÓŻY EKSKLUZYWNYM POCIĄGIEM DO MIASTA INKÓW

PERU I BRAZYLIA

Magiczna podróż przez Południową Amerykę wiedzie przez dwa wspaniałe kraje, przez najbardziej charakterystyczne miasta, najpiękniejsze plaże, wyjątkowe zakątki i cuda natury. To rejs Amazonką, podróż luksusowym pociągiem przez dzikie ostępy, to wizyta w dawnych miastach Inków... to podróż życia, która pozostaje z nami na całe życie.

PODĄŻAJ ŚLADAMI INDIAN PRZEZ BARWNY EKWADOR

EKWADOR

Ekwador to majestatyczne wulkany, fascynująca dżungla; plaże nad oceanem i pokryte śniegiem szczyty wulkanów; kolonialne miasta z listy UNESCO i maleńkie wioski Indian, skryte w sercu równikowego lasu. Chociaż zajmuje on 256 370 kilometrów kwadratowych, mieści w sobie największe zróżnicowanie geograficzne w południowej Ameryce. Składa się z 4 dystryktów: Wyżyny Andów, tropikalnych terenów wybrzeża, Amazonki oraz Wysp Galapagos, które są zlokalizowane 1000 km od wybrzeża Pacyfiku. Stolicą Ekwadoru jest Quito, leżące na Wyżynach Andów.

CHILE I WYSPA WIELKANOCNA - ZACHWYĆ SIĘ TAJEMNICĄ POSĄGÓW MOAI

CHILE I WYSPA WIELKANOCNA

Otwieramy dla Państwa podwoje do odkrycia tajemniczych posągów na Wyspie Wielkanocnej. Zapraszamy do wyprawy na pustynię Atacama – podziwniania buzujących gejzerów i słonych jezior. Chile to również zadziorne szczyty Andów ze zsuwajacymi się powolnie lodowcami, jeziora i wodospady. Obszar Patagonii obejmujący Chile to również niesamowite przeżycia kulturowe związane z kultura prekolumbijską.

ARGENTYNA - ZWIEDŹ BUENOS AIRES ZWANY "PARYŻEM POŁUDNIOWEJ AMERYKI"

ARGENTYNA

Zapraszamy do "Paryża Południowej Ameryki", czyli Buenos Aires! Miasto najlepiej daje się poznać wędrując przez nie wzdłuż i wszerz. Będąc w Argentynie grzechem byłby nie zobaczyć leżącego na granicy z Brazylią widowiskowego wodospadu Iguazu. Z cudów natury będzie również okazja do zobaczenia masywu Acongacuy - najwyższego szczytu Ameryki Południowej. Jako, że Argentyna to jedno z najbardziej roztańczonych miejsce na całym świecie - a tango to dusza kraju - będzie okazja ujrzeć show z pokazem tańca!

PIKAIA LODGE

GALAPAGOS

Pikaia Lodge to wyjątkowe miejsce. To krok naprzód w ewolucji luksusowej przygody na Wyspach Galapagos. Koncept to nowoczesne, ekologiczne miejsce dla aktywnych i żądnych przygód podróżników, którzy poszukują bezpośredniego kontatku z wyjątkowymi cudami przyrody na Galapagos, a jednocześnie nie rezygnując z najwyższych standardów komfortu i serwisu.

Lokalizacja: Isla Santa Cruz, centralna wyspa archipelagu. Godzinę drogi od lotniska Baltra.

MASHPI LODGE

EKWADOR

Jeden z najbardziej wyjątkowych hoteli na świecie, położony w sercu amazońskiej dżungli. Powstał jako inicjatywa byłego burmistrza Quito, jest to ekologiczny "lodge" sygnowany przez National Geographic. Pobyt w tym miejscu to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Bogate programy dla dorosłych i dla dzieci pozwalają poznać dziką naturę z bardzo bliska. Efekt potęguje projekt budynku. Olbrzymie, szklane okna zdają się wpuszczać dżunglę do środka.

Lokalizacja: 3h drogi od stolicy Ekwadoru, Quito, 2h drogi od międzynarodowego lotniska.

TXAI

ITACARÉ

Txai, to niezwykły, luksusowy hotel skryty wśród bujnej, tropikalnej zieleni. Oryginalnym pomysłem jest przekształcenie sztuki przyjmowania gości w domu w butikowy hotel. Nazwa hotelu, Txai, wzięła się z inspiracji tubylczym słowem języka kaxinawa, oznaczającego przyjaciela. Takim też nastawieniem wita się tutaj gości - jakbyśmy przybyli do dawno nie widzianego przyjaciela. Jest to również ekologiczny i stosujący odpowiedzialną politykę hotel, z szacunkiem dla środowiska, lokalnej kultury i społeczności.

Lokalizacja: 20 min. drogi od lokalnego lotniska w Itacaré.

VILLAS DE TRANCOSO

Brazylia

Idea przyświecająca twórcom tego wyjątkowego hotelu to stworzenie niespotykanego, cichego miejsca, gdzie chce się wracać, aby cieszyć się przepiękną, niedotkniętą ręką człowieka naturą, aby odpoczywać z dala od cywilazcji - w cichej i przytulnej wiosce rybackiej jednocześnie nie rezygnując z wygód związanych z pobytem w luksusowym resorcie.

Lokalizacja: około 30km od międzynarodowego lotniska w Porto Seguro.

CARMEL CHARME RESORT

FORTALEZA

Carmel Charme Resort oferuje najwyższy standard w coraz modniejszym wydaniu - tzw. barefoot luxury. Największy nacisk jest położony na kompletny relaks, luźne ubrania, regeneracja ciała i ducha z dala od cywilazcji - w cichej i przytulnej wiosce rybackiej jednocześnie nie rezygnując z wygód i serwisu luksusowego, 5* hotelu.

Lokalizacja: około 50km od lotniska w Fortalezie.

PONTA DOS GANCHOS

Ponta dos Ganchos, członek luksusowej kolekcji Leading Hotels of the World, oferuje wyprawę w wyjątkowość. Romantyczna kryjówka, gdzie luksus i poczucie wyrafinowania uwiodą każdego gościa tego wytwornego resortu.
Z widokiem na przepiękną prywatną plażę w Governador Celso. Hotel oferuje basen z panoramicznym tarasem, siłownię, spa, restaurację oraz rozmaite atrakcje. Na miejscu można także korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.Region Celso Ramos, ze swoimi wioskami rybackimi stanowi część „starej Brazylii”, gdzie ludzie bezpośrednio pochodzą od pierwszych imigrantów, którzy osadzali się na wybrzeżu Santa Catarina. Miejscowość Governador Celso Ramos oddalona jest od obiektu kilka kilometrów, natomiast najbliższe duże miasto – Florianópolis – dzieli od hotelu odległość 40 km. Hotel znajduje się na prywatnym półwyspie, gwarantując całkowitą dyskrecję. Komfort i relaks zapewni jeden z 25 wyszukanych i czarujących willi, wtopionych w spektakl odcieni zieleni – gdzie las deszczowy spotyka się ze szmaragdowym morzem. W pobliżu resortu można doświadczyć nurkowania w jednym z najlepszych miejsc w Południowej Brazylii – Wyspę Arvoredo. Dodatkowo można łodzią popłynąć również to Wyspy Anhatomirim czy też do Zatoki Delfinów (Baía dos Golfinhos).

Lokalizacja: niecałą godzinę drogi od międzynarodowego lotniska Florianopolis.