Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Kenia i Madagaskar - relaks w cieniu prastarych baobabów

Czasem potrzebujemy spokojnego, powolnego relaksu, cudownej natury wokół i pięknych plaż. Nie wszyscy wiedzą o tym, że Kenia posiada jedne z najpiękniejszych plaż na świecie. Madagaskar natomiast to nietknięta ludzką ręką natura, idealne miejsce na safari, by spotkać zwierzęta, które nigdzie indziej na świecie nie występują.

Ten wyjazd to właśnie takie połączenie plażowania i obcowania z naturą. Wyjazd, który pozwala zwolnić obroty, odpocząć od cywilzacji i zregenerować ciało i umysł wśród pięknej przyrody.

 

Fot. Almanara Luxury Resort Diani Beach

 

Dzień 1

Popołudniowe lądowanie w Mombasie i transfer do hotelu Almanara Luxury Resort Diani Beach. Reszta dnia wolna na odpoczynek po podróży.

Dzień 2

Półdniowe safari w Tsavo East National Park, dzięki któremu będą mogli Państwo podziwiać i fotografować piękno naturalnej przyrody, a zwłaszcza niezwykle bogatego świata zwierząt. Pozostała część dnia przeznaczona, aby cieszyć się jedną z najpiękniejszych plaż na świecie.

 

Fot. Almanara Luxury Resort Diani Beach


Dzień 3

Półdniowe safari w Tsavo East National Park. Wieczorem kolacja przy świecach na plaży.Dzień 4

Po śniadaniu wylot z Mombasy przez Nairobi i przelot do Anantanarywy.
Wieczorne lądowanie w Anantanarywie. Odbiór przez przedstawiciela z lotniska i przelot awionetką do hotelu Anjajavy Resort.

Fot. Anjajavy Le Lodge Madagascar


Dzień 5


Luźny dzień na odpoczynek po podróży, aklimatyzację. Wieczorem czeka na Państwa rejs o zachodzie słońca.

Rejs rozpoczyna się tuż przed zmierzchem, dzięki czemu z pokładu łodzi można podziwiać romantyczny zachód słońca. Oprócz tego możliwość spotkania ptaków, tj.: ibis czczony oraz nietoperze zwane latającymi lisami.

 

 


Dzień 6

Poranek do Państwa dyspozycji. Natomiast o godz. 11:00 zostaną Państwo zabrani na romantyczny piknik. Zatoczka znajdująca się najbliżej hotelu jest idealna na romantyczne pikniki (zaledwie 15 minut spaceru od hotelu). Na miejscu, w pobliżu jaskini, będzie czekał kelner z barbecue. Po przygotowaniu posiłku opuści gości, aby zapewnić im maksymalną prywatność. Planowany powrót około godziny 17:00.

Fot. Anjajavy Le Lodge Madagascar

 


Dzień 7

Dzisiejszego dnia czeka Państwa półdniowa wycieczka i wizyta w miasteczku Anjajavy. Miasteczko znajduje się około 8km na południe od hotelu. W niedziele ma tu miejsce tradycyjny lokalny targ, gdzie rdzenna ludność handluje świeżą żywnością, odzieżą i innymi regionalnymi produktami.


Dzień 8


Dzień całkowicie wolny na wypoczynek. O 17:00 herbatka w oazie w otoczeniu zachwycających krajobrazów. Idealne miejsce na spotkanie z lemurami.

 


Dzień 9
Powrót do kraju.

 

 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia