Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Kalesma, Mykonos

Hotel Kalesma, Mykonos
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 1
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 2
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 3
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 4
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 5
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 6
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 7
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 8
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 9
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 10
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 11
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 12
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 13
Hotel Kalesma, Mykonos - zdjęcie 14

„Kalesma”, co po grecku oznacza „zapraszający”, słowo zgodne z etosem tego prywatnego luksusowego hotelu butikowego.
Starannie zaprojektowana kolekcja białych domków została stworzona, aby przypominać uroczą, ekskluzywną wioskę Mykonian, która stacza się po zboczu do zatoki Ornos, w odległości krótkiego spaceru od plaży. Wyjątkowa lokalizacja Kalesmy zapewnia widok 360 stopni, dając gościom wyjątkową okazję do podziwiania zarówno wschodów, jak i legendarnych zachodów słońca z tego samego miejsca.

25 luksusowych apartamentów i dwie większe wille dają poczucie autentycznej, ale ekskluzywnej dzielnicy Mykonian, łącząc lokalny styl z elegandzką estetyką. Zainspirowana architekturą Cyklad i łącząca tradycję ze współczesnymi elementami, Kalesma to marzenie miłośników designu - oferuje eleganckie i minimalistyczne wnętrza przy użyciu lokalnych materiałów. Jest to zupełnie nowy, butikowy hotel na Mykonos.

Szefowie kuchni po mistrzowsku łączą autentyczne smaki kuchni śródziemnomorskiej z nowoczesnym, kosmopolitycznymi smakami.
PERE UBU RESTAURANT - Pere Ubu, ze swoimi odami do cykladzkich smaków, aromatów i zapachów, to całodzienna restauracja z menu, które zaspokoi apetyty gości o każdej porze dnia.
POOL BAR - Dzięki wspaniałym widokom, luźnej atmosferze i orzeźwiającym koktajlom można tu odpocząć przy basenie i rozkoszować się słońcem w ciągu dnia.
ALONI SUNSET LOUNGE - Aloni to salon na świeżym powietrzu zbudowany wokół ciepłego, zachęcającego ogniska do wieczornego relaksu, spotkań towarzyskich.

 

Kalesma Mykonos zaprasza na podróż wellness, która z pewnością podniesie zmysły i wzmocni  doznania spokoju i odmłodzenia. Dostępne są zajęcia yogi i pilatesu oraz siłownia. Na życzenie dostępny jest także osobisty trener.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia