Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Jesteśmy partnerem Belmond!

 

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jesteśmy przedstawicielem i partnerem hoteli sieci Belmond na Polskę. Są to naprawdę wyjątkowe obiekty, uwielbiane przez gwiazdy srebrnego ekranu czy wybitnych sportowców. Są to także ulubione hotele najbardziej wymagających gości, którzy pragną najlepszego serwisu w przepięknych miejscach.

W związku z tym chcielibyśmy z dumą powiedzieć, że oferujemy najlepsze ceny w Europie i z przyjemnością zajmiemy się każdym Państwa zapytaniem odnośnie tej wspaniałej sieci.

Co warto wiedzieć o sieci Belmond?
To firma specjalizująca się w wypoczynku w najlepszych hotelach w 22 krajach na całym świecie. Firma posiada także 3 luksusowe statki rzeczne oferujące rejsy, wyśmienitą restaurację i 7 wspaniałych pociągów. A skoro już jesteśmy przy pociągach. Belmond to właśnie dawny Orient-Express - symbol luksusu, świetnego serwisu i najwyższej jakości od dekad.

Choć nie sposób wszystkich wymienić, warto o kilku z nich wspomnieć:

 

Np. Belmond Caruso położony na przepięknym Wybrzeżu Amalfi ze swoim spektakularnym basenem bez krawędzi.

 

 

Albo wyśmienity Belmond Splendido, położony w niezwykle urokliwym i kolorowym porcie Portofino wciśniętym pomiędzy zielone wzgórze północnych Włoch.

 

Belmond Cipriani w Wenecji. Jedn z ulubionych hoteli Madonny, ale nie tylko! Lubią tu bywać George Clooney, Steven Spielberg, Whoopi Goldberg, Giorgio Armani czy Gianni Versace. Hotel doceniony także przez uwielbiającego elegancki luksus Jamesa Bonda, którego m.in. tutaj kręcono (Casino Royale).

 

Belmond Palace Copacabana w Rio de Janeiro. Pałac przy samej, najsłynniejszej plaży Brazylii, lista słynnych gości zdaje się nie mieć końca: Michael Jackson, Robbie Williams, Walt Disney, Rolling Stones, Elizabeth Taylor, Elton John, Marilyn Monroe, Rita Hayworth, Gina Lollobrigida, Brigitte Bardot, Księżna Diana, Król Norwegii Harald V, Królowa Sonja, Luciano Pavarotti...

 

Można tak pisać i pisać, a prawda jest taka, że każdy z hoteli Belmond posiada jakąś wyjątkową historię.

 

Belmond Villa San Michele dawny klasztor położony jest na szczycie wzgórz, otoczonych malowniczo przez drzewa i tarasy ogrodów z widokami na przepiękną Florencję. Willa pochodzi z XV wieku, projekt fasady przypisywany jest samemu Michałowi Aniołowi.

 

Villa Sant'Andrea to zbudowana w 1830 przez arostykratyczną rodzinę willa w historycznej Taorminie na Sycylii. Dzisiaj ten gmach jest z najbardziej ekskluzywnych hoteli we Włoszech.

 

Ale tak jak wspomnieliśmy, Belmond, to nie tylko hotele. To najsłynniejszy, jadący przez całą Europę do Stambułu Orient-Express czy też np. pociąg Royal Scotsman, który przejeżdża przez wiele malowniczych rejonów Szkocji. Po drodze zapewniane są rozmaite atrakcje - np. strzelanie do celu, łowienie, prywatna wycieczka na miejsce dawnej bitwy, wizyta w najstarszej destylarii Szkocji.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia