Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Islas Secas Resort

Hotel Islas Secas Resort
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 1
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 2
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 3
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 4
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 5
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 6
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 7
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 8
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 9
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 10
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 11
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 12
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 13
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 14
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 15
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 16
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 17
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 18
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 19
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 20
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 21
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 22
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 23
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 24
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 25
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 26
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 27
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 28
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 29
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 30
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 31
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 32
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 33
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 34
Hotel Islas Secas Resort - zdjęcie 35

Nieskazitelna dzicz, bogata natura i dziewicze plaże spotyka się z doskonałym luksusem na każdym kroku. Jest to ekskluzywne miejsce na prywatnej wyspie oferujące zaledwie 7 will. Islas Secas dzieli się z gośćmi duchem przygody i odkrywania, zapewniając światowej klasy doświadczenia. Ponieważ 75% archipelagu pozostaje niezagospodarowane, a nieruchomość w 100% zasilana jest z energii naturalnej, celem hotelu jest stworzenie modelu zrównoważonej turystyki, łączącego radosną rekreację i bez-wysiłkowy luksus z dbaniem o środowisko i ekologię.

Casitas zostały zaprojektowane tak, aby w pełni połączyć gości z naturalnym otoczeniem dzięki żaluzjowym listwom i przesuwnym panelom. W doskonale wyposażonych i przestronnych łazienkach znajdują się podwójne umywalki i przestronne prysznice wewnątrz i na zewnątrz. Casitas położone są w tropikalnych ogrodach ze zdumiewającymi widokami, zapewniając gościom prywatność i intymność o każdej porze dnia i nocy.

Terraza to idealne, relaksujące miejsce na świeżym powietrzu, w którym goście mogą delektować się lokalnymi potrawami przygotowanymi z panamskim smakiem. Menu zmienia się codziennie i układane jest przy użyciu najświeższych składników i świeżego połowu dnia. Na życzenie w Casitas organizowane są grille o zachodzie słońca, pikniki na plaży i room service.

 

Islas Secas jest idylliczną bazą wypadową na niesamowite morskie safari. Istnieje niezliczona ilość zajęć i przygód do wyboru. Snorkel lub nurkowanie wśród cudów wodnych Zatoki Chiriquí; badanie różnorodności biologicznej Parku Narodowego Coiba, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO; pływanie w wodach pełnych życia morskiego. Adventure Concierge jest ekspertem w zakresie różnorodnych możliwości i pomoże gościom wybrać aktywności, które najlepiej połączą ich z naturą w jej najczystszej postaci. Można także spędzić czas na prywatnej plaży, gdzie piasek i palmy goście będą meili tylko dla siebie, a także sprzęt do nurkowania z rurką, kajaki i pyszny piknikowy lunch, aby jak najlepiej wykorzystać swój prywatny dzień na plaży.
Dla dzieci: Islas Secas oferuje rodzinom nieskończoną możliwości eksploracji i przygód. Naturalny plac zabaw, gdzie dzieci w każdym wieku mogą cieszyć się niezliczonymi zajęciami od wycieczek przyrodniczych po lekcje nurkowania.
Spa: Dzięki zabiegom łączącym starożytne tradycje i najnowsze innowacje, Spa at Islas Secas jest zarówno relaksujące, jak i ożywiające, oferując różnorodny wybór holistycznych zabiegów i zajęć, w tym jogi i ćwiczeń oddechowych. Naturalne, ekologiczne produkty inspirowane są tropikalnym otoczeniem.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia