Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Islandia - na styku lodu i ognia

Wyprawa pozwala na poznanie prawdziwej natury nietkniętej ludzką ręką oraz podziwianie wspaniałych krajobrazów: gejzery, wulkany, czarne wulkaniczne plaże, lodowce i wodospady. Oprócz tego można cieszyć oczy najbardziej spektakularnym zjawiskiem na niebie - zorzą polarną.

 

 

 

Dzień 1
Prywatny transfer z lotniska do Hotelu.
Zakwaterowanie w Private Penthouse Apartment 2 Bedrooms – Staffed ze śniadaniami lub w Hotelu Radisson Blu (Junior Suite) ze śniadaniami na 2 noce.

 


Dzień 2
Wycieczka do Snaefellsnes – miejsce to wybrał sam Jules Verne na początek swojej „Podróży do wnętrza ziemi” – półwysep ten położony w zachodniej Islandii jest rajem dla ptaków i Islandią w miniaturze ze względu na różnorodność krajobrazów. Podczas tego dnia będzie okazja zobaczenia Gerduberg (bazaltowe kolumny na klifach), lodowca Snaefellsjokull, Hellnar (piękne klify oraz formacje z lawy) oraz Djupalonssandur (piaszczysta plaża).

 

 

Dzień 3
Wycieczka Golden Circle – to dosyć popularna trasa która ukazuje uroki Islandii – od przepięknych krajobrazów poprzez gejzery oraz wodospady – istnieje również możliwość odwiedzenia  wulkanicznego krateru Kerid. W ciągu dnia wizyta w Parku Narodowym Thingvellir, który jest ewenementem: stoi na pograniczu dwóch płyt tektonicznych które cały czas podlegają ruchom – park ten znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Zobaczyć tam można gejzery, które wybuchają nawet na 40 m do góry oraz wodospad Gullfoss (32 m) który wpada bezpośrednio do kanionu. Zakwaterowanie w Hotelu Ranga – Deluxe Room ze śniadaniami. 

 

Dzień 4
Wycieczka po południowym wybrzeżu, które znane jest ze swojego piękna i uroku. Czarne wulkaniczne plaże, wodospady oraz wiele innych atrakcji czeka tego dnia m.in. wodospad Seljalandsfoss oraz Skogarrfoss, Reynisdrangar.

 

 

Dzień 5
Wycieczka jeepami w góry Landmannalaugar – po drodze oglądanie wulkanu Hekla oraz gór, które zachwycają kontrastami, roślinnością oraz formami geologicznymi. Tego dnia oprócz Hekli będzie można zobaczyć także Ljoti pollur krater oraz będzie okazja wykąpać się w naturalnych basenach.

 


Dzień 6
Prywatny transfer na lotnisko z Hotelu – po drodze wizyta w Blue Lagoon – wyjątkowe miejsce gdzie woda ma nieziemski kolor oraz bogata jest w minerały które bardzo służą naszej skórze. Bezpośrednio po przejazd na lotnisko.

 


     


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia