Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Isla Palenque Resort

Hotel Isla Palenque Resort
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 1
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 2
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 3
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 4
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 5
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 6
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 7
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 8
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 9
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 10
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 11
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 12
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 13
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 14
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 15
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 16
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 17
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 18
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 19
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 20
Hotel Isla Palenque Resort - zdjęcie 21

Isla Palenque Resort jest dla wędrowców, odkrywców, poszukiwaczy. Robinson Crusoe autorstwa Daniela Defoe to książka, która zachęciła Benjamina Loomisa, właściciela Isla Palenque Resort, do zamieszkania na tropikalnej wyspie. Ben wykorzystał swoją wiedzę jako architekt i konstruktor, aby przekształcić wyspę w najlepszy, luksusowy kurort, jaki mógł sobie wyobrazić. Wszystkie oferowane tutaj szczegóły, dodatki  zostały starannie dobrane, aby uzupełnić i utrzymać to, co uważane jest za największy klejnot luksusu: tą niesamowitą wyspę. Rdzenne plemiona nazywały to „Palenque”, co oznacza sanktuarium. Setki lat później wyspa nadal istniała jako zaciszny rezerwat rzadkich lasów tropikalnych i setek gatunków roślin, kwiatów, zwierząt i ptaków. Dziś ten luksusowy hotel na wyspie to sanktuarium dla ciekawskich podróżników.

Jest tu 8 nowoczesnych, luksusowych Casitas i jedna Villa Estate.
Każda Casita  jest schowana w gajach palmowych z prywatną ścieżką prowadzącą prosto do oceanu i 1,3 km dziewiczej plaży w Playa Palenque. Przestrzenie zaprojektowane z myślą o mieszkaniu wewnątrz i na zewnątrz, można się tu rozkoszować swoim salonem i wanną na świeżym powietrzu, a także doświadczyć wszystkich ekstrawagancji, których można oczekiwać od pięciogwiazdkowego, luksusowego hotelu.

Podejście kulinarne w Isla Palenque jest lokalne, ekologiczne i pyszne. Menu zaprojektowane, aby zachęcić do próbkowania lokalnych potraw. Zmieniające się wraz z porami roku menu są integralną częścią poznawania wyspy. Każda przystawka, danie główne i koktajl, który jest podany, są nasycone Panamą i jej tradycjami i są produkowane z własnego ekologicznego gospodarstwa.

Podczas wyprawy wraz z przewodnikiem po wyspie można odkryć sekrety wyspy. Będzie można wędrować przez labirynt ścieżek w dżungli i rzadkich pierwotnych lasach oraz zagłębiać się w piękno i tajemnicę wyspy. Największą plażą jest plaża Playa Palenque położona po zachodniej stronie wyspy. Rozciągająca się na 1,3 km dziewiczego wybrzeża Playa Palenque jest idealnym miejscem do pływania, wypoczynku i wędrówek. Zarówno dzieci, jak i rodzice uwielbiają Playa Palenque, ponieważ jest to bardzo bezpieczna plaża w kształcie półksiężyca - miękkie, piaszczyste dno jest idealne dla małych stóp, a fale są delikatne i ciepłe. Wiele wędrówek po wyspach i wycieczek przyrodniczych rozpoczyna się w Playa Palenque. Jest to także miejsce startu paddle-boardingu o zachodzie słońca i pikników na plaży. A ponieważ plaża jest skierowana na zachód, goście mają możliwość siedzenia w pierwszym rzędzie, aby podziwiać spektakularne zachody słońca. Dostępne także są kajaki, zajęcią jogi i wachlarz zabiegów w Spa.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia