Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Hotel Copernicus, Kraków

Hotel Hotel Copernicus, Kraków
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 1
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 2
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 3
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 4
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 5
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 6
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 7
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 8
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 9
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 10
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 11
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 12
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 13
Hotel Hotel Copernicus, Kraków - zdjęcie 14

Hotel Copernicus znajduje się przy Kanoniczej, najstarszej uliczce średniowiecznego Krakowa, u stóp zamku królewskiego. Wśród renesansowych kamienic wyróżnia się szeroką, gotycką fasadą. Jako pierwszy w Polsce dołączył do ekskluzywnego stowarzyszenia Relais & Châteaux. Wartość historyczna budynku i zachowane w nim dzieła sztuki zobowiązują do zapewnienia wyjątkowego poziomu hotelowych standardów. Apartament Herbowy zachwyca belkowym stropem z 1370 roku, a fresk w Apartamencie Kanoników datowany jest na 1500 rok.

Copernicus spełnia ideę współistnienia zabytku najwyższej klasy i nowoczesnego hotelu. Hotel jest w całości klimatyzowany, każdy z 29 pokoi wyposażono w sejf, minibar, telewizję satelitarną i szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe. Stylowe meble i wyrafinowane draperie starannie dobrano do charakteru wnętrz. Luksusowe łazienki otrzymały piękną oprawę z trawertynów i marmurów.

Mieszcząca się w Renesansowych wnętrzach Restauracja Copernicus proponuje Gościom dworską kuchnię polską, w nowoczesnej interpretacji utalentowanego Szefa Kuchni – Marcina Filipkiewicza. W menu nie zabraknie grzybów, przepiórek, dziczyzny, raków, szparagów oraz innych szlachetnych produktów. Gośćmi restauracji było wiele znamienitych osobistości w tym były prezydent Stanów Zjednoczonych – George W. Bush czy książę Karol.

W zabytkowych, gotyckich piwnicach Hotelu Copernicus znalazło swoje miejsce spa sygnowane marką L’Occitane. L’Occitane jest francuską marką kosmetyków inspirowanych naturą. Spa by L’Occitane łączy w sobie wysokiej jakości kosmetyki i wiedzą ekspertów popartą wieloletnim doświadczeniem. Wszystko by stworzyć prawdziwą chwilę przyjemności. Każdy gest, każdy składnik, każdy rytuał ma swoje źródło w wielkim Herbarium L’Occitane, stworzonym z setek olejków eterycznych i naturalnych składników. Wszystko zaczyna się od aromatu. Zapach jaki towarzyszy od momentu przekroczenia progu Copernicus Spa By L’Occitane pozwoli rozpocząć Państwa zmysłową podróż.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia