Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Hotel Chia Laguna Resort

Hotel Hotel Chia Laguna Resort
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 1
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 2
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 3
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 4
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 5
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 6
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 7
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 8
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 9
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 10
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 11
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 12
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 13
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 14
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 15
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 16
Hotel Hotel Chia Laguna Resort - zdjęcie 17

Położony w najbardziej urokliwym zakątku południowej Sardyni Chia Laguna Resort obejmuje 3 hotele oraz prywatne wille. Hotel urzeka widokiem na szerokie plaże ze złocistym piaskiem i wydmami, w otoczeniu zagajników wiekowych jałowców. Wody wybrzeża, ze względu na jasne piaszczyste podłoże oczarowują przejrzystością i turkusowymi refleksami. Rozrzucone gdzieniegdzie ukryte zatoczki i imponujące formacje skalne malują barwny i bogaty krajobraz, któremu nie można się oprzeć. Laguny stanowią naturalne siedlisko dla flaminga różowego, a pobliskie lasy są schronieniem dla jeleni, dzików i orła przedniego. To wszystko w połączeniu z doskonałą obsługą hotelu Chia Laguna Resort gwarantuje jedyne w swoim rodzaju luksusowe wakacje na Sardyni.


Profesjonalna i przyjazna obsługa stwarza luksusowy klimat odpowiedni dla rajskich wakacji. Hotele LAGUNA***** , Village****, Oasis Space**** i Baia*** oferują relaks i rozrywkę odpowiednią zarówno dla rodzin z dziećmi jak i par.


Lokalizacja: 58 km od lotniska Elmas w Cagliari
 

Stylowy i elegancki hotel Laguna jest jedynym 5* obiektem w zatoce Chia. Idealne połączenie stylu włoskiego z międzynarodowym szykiem i komfortem. Romantyczny klimat dla par. Posiada 82 pokoje.


Hotel Village położony pośród zieleni śródziemnomorskiej roślinności jest relaksującą oazą dla rodzin chcących spędzić spokojne wakacje na Sardyni. Kompletnie odnowiony na sezon 2012 posiada 240 pokoi.


Ekskluzywne wille Oasis Space, w obrębie hotelu Village oferują 34 nowe pokoje Garden, Deluxe oraz apartamenty Suites, każdy z prywatnym tarasem lub dostępem do ogrodu.


Hotel Baia idealne rozwiązanie dla tych, którzy preferują praktyczność i niezależność. Kompleks posiada pokoje w 41 bungalowach, położonych na wzgórzu z widokiem na zatokę Chia i plaże.

W Chia Laguna kuchnia przyjmuje tysiąc różnych form. Szefowie kuchni używają najświeższych, naturalnych produktów, wiele pochodzenia lokalnego, współgrających z śródziemnomorskim i międzynarodowym klimatem kuchni. Restauracje oferują program Dine Around obejmujący możliwość skosztowania posiłków w różnych restauracjach każdego wieczoru. Ponadto Bimbi Restaurant przystosowana dla dzieci (wystrój, stoliki, menu).
 

Golf, tenis, jazda konna lub trekking konno wzdłuż wybrzeża. Ponadto sporty wodne: nurkowanie, wynajem sprzętu i nauka windsurfingu, pływania na katamaranach Hobie Cat, jazdy na nartach wodnych, kajakarstwa i innych. Posiadając specjalną kartę wydawaną bez kosztowo w recepcji, można wziąć udział w bezpłatnych, grupowych zajęciach nauki gry w golfa, tenisa, piłkę nożną, a także w zajęciach fitnessu. Wynajem rowerów górskich. Hotel przyjazny dla dzieci, przewiduje udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi, Kid’s Club, restauracja dla dzieci, usługi opiekunki do dziecka.


Chia Laguna Beauty Centre oferujące zabiegi na twarz i ciało przy użyciu naturalnych preparatów z linii opracowanych w laboratorium francuskiej firmy Darphin, ponadto masaż czekoladowy, masaż ajurwedyjski (ayurveda), masaż przy użyciu gorących kamieni.


 Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia