Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Governors’ Camp, Rezerwat Masai Mara

Hotel Governors’ Camp, Rezerwat Masai Mara
Hotel Governors’ Camp, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 1
Hotel Governors’ Camp, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 2
Hotel Governors’ Camp, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 3
Hotel Governors’ Camp, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 4
Hotel Governors’ Camp, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 5
Hotel Governors’ Camp, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 6

Governors’ Camp usytuowany jest w samym sercu Rezerwatu Narodowego Masai Mara w Kenii. Miejsce to jest na tyle wyjątkowe, że niespełna sto lat temu było zarezerwowane tylko dla gubernatorów kolonii oraz ich gości z rodziny królewskiej. Dziś, założony w 1972 roku obóz, zaprasza gości na wyjątkowy pobyt pośród niezwykłej afrykańskiej fauny i flory, ustanawiając nowe standardy luksusu. To właśnie tu kręcony jest popularny program BBC „Dziennik z życia wielkich kotów”. Miejsce to daje niepowtarzalną okazję do oglądania tzw. „wielkiej piątki Afryki”, do której należą lew, słoń afrykański, bawół afrykański, nosorożec czarny oraz lampart. Obóz oferuje również wycieczkę balonem, z którego widać niezrównane krajobrazy Kenii.
 
Lokalizacja: Rezerwat Narodowy Masai Mara, przy rzece Mara, Kenia.

W obozie znajduje się 37 luksusowych namiotów urządzonych w stylu safari. Wszystkie zostały niedawno odnowione. Namioty są płócienne, w środku znajdują się łazienki, a na zewnątrz obszerne werandy. Część z nich jest z widokiem na równiny Masai Mara, część przy rzece Mara. Zakwaterowanie idealne dla rodzin z dziećmi, każdy z namiotów pomieści dwójkę rodziców z dwójką dzieci.

Jadalnia oraz bar znajdują się w samym centrum obozu. Śniadanie oraz lunch serwowane są w formie bufetu. Kolacja podawana jest w namiocie restauracyjnym, główne dania do wyboru z menu.

-safari,
-wycieczki balonem,
-obserwacja wielkiej migracji gnu (pomiędzy lipcem i październikiem ok. 1,5 miliona gnu w towarzystwie ogromnej ilości zebr i gazel wędruje z Tanzanii do Kenii)
-wycieczki do wioski Masajów,
-wycieczki na wyspę Mfangano na jeziorze Wiktorii.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia