Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Góry Kanady - poznaj dziewicze cuda przyrody

Podróż do źródeł wielu amerykańskich rzek. W rejony praktycznie nietknięte ludzką ręką, w rejon nieskazitelnych jezior, strzelistych pasm górskich i bezkresu natury. W miejsce, które pozwala odetchnąć czystym powietrzem, cieszyć się idealnie widocznymi gwiazdami i szumem potoków.

 

 

 

Dzień 1
Przylot do Calgary w stanie Alberta. Po przylocie przywitanie przez przedstawiciela i transfer do hotelu Fairmont Palliser. Powitalne drinki i kolacja.

Fot. Fairmont Jasper Lodge

 

Dzień 2
Po śniadaniu wyjazd z hotelu do Johnston Canyon, który słynie z przepięknych wodospadów, tuneli, jeziorek i stromych ścian. Trasa wiedzie przez widowiskową Bow Valley. Nad jeziorem Moraine Lake w Banff National Park profesjonalny fotograf udzieli lekcji fotografii natury i krajobrazów, a swoich sił będzie można spróbować nad jednym z najbardziej malowniczych jezior regionu. Powrót do Fairmont Chateu Lake Louise, położonego na poziomie ponad 1800 m n.p.m.

Fot. Fairmont Jasper LodgeDzień 3
Po śniadaniu wyjazd do Yoho National Park. Po drodze przerwa przy wodospadach Takakkaw Falls. Następnie przejazd do Emerald Lake, jednego z najpiękniejszych, najbardziej rozpoznowalnych i najczęściej fotografowanych jezior Ameryki Północnej. Przewodnik opowie o genezie tego miejsca, wytłumaczy czemu zawdzięcza swój wyjątkowy kolor, a także opowie o programach ochrony różnych gatunków zwierząt, w tym niedźwiedzia grizzly. Po lunchu, jeśli pogoda pozwoli, przejazd przez Spiral Tunnel i do Kicking Horse Natural Bridge - formacji skalnej, która tworzy naturalny most na błękitną, górską rzeką. Powrót do hotelu Fairmont Chateu Lake Louise, reszta dnia wolna na delektowanie się przepiękną okolicą Lake Lousie.

 Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd na lodowiec Crowfoot Glacier oraz jezioro lodowcowe Peyto Lake. Po drodze przejazd przez niezwykle malownicze Icefileds Parkway. Okolica cieszy się dużą różnorodnością fauny, którą niejednokrotnie można zaobserwować z drogi. Przystanek na masywnym lodowcu Athabasca, położonym wysoko w górach. Przejazd specjalnym pojazdem przystosowanym do jazdy po lodowcach. Następnie wizyta w Sunwapta Falls, gdzie zjedzą Państwo lunch (barbecue) w tym niezwykle odludnym miejscu ciesząc się otaczającą naturą. Powrót do hotelu Fairmont Jasper Park Lodge.

Fot. Fairmont Jasper Lodge


Dzień 5
Po śniadaniu popłyną Państwo w rejs po Maligne Lake do Spirit Island. Następnych kilka godzin spędzą Państwo wędrując z przewodnikiem przez Maligne Canyon, podziwiając m.in. imponujące, 70m wapienne ściany i meandrującą rzekę poniżej. Po powrocie do hotelu Fairmont Jasper Park Lodge, czas wolny, aby wypocząć w hotelu lub cieszyć się pięknem okolicy.


Dzień 6
Po śniadaniu wyjazd z hotelu. Po drodze przerwa na zdjęcia i podziwianie Athabasca Falls i Mount Rundle. Następnie, mrożący krew w żyłach spacer po przeszklonym pomoście Glacier Skywalk, skąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na Dolinę Sunwapta. Następnie przejazd do Banff National Park, pierwszego parku narodowego w Kanadzie, założonego już w 1885 roku, obecnie również miejsce Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Farimont Banff Springs, zwanego zamkiem wśród skał. Reszta dnia wolna na poznawanie przepięknej okolicy lub relaks w licznych atrakcjach hotelu.


Dzień 7
Po śniadaniu wyjazd do Banff, otoczonej ze wszystkich stron prawdziwą dziczą. Stamtąd spokojnie spłyną Państwo rzeką Bow River, ciesząc oczy naturą, zwierzętami, które licznie można zobaczyć na brzegach.
Następnie powrót do Banff, gdzie będą mieli Państwo czas dla siebie, aby zwiedzać na własną rękę - są dostępne tutaj restauracje, galerie i wyjątkowe sklepy. A wieczorem zostaną Państwo zabrani na pożegnalną kolację.

 Dzień 8
Po śniadaniu powrót do Calgary na lotnisko i powrót do kraju.

 

 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia