Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Emin Pasha Hotel

Hotel Emin Pasha Hotel
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 1
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 2
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 3
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 4
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 5
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 6
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 7
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 8
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 9
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 10
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 11
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 12
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 13
Hotel Emin Pasha Hotel - zdjęcie 14

Emin Pasha Hotel usytuowany jest w samym sercu Kampali, stolicy Ugandy. Przywołuje na myśl minioną epokę, kiedy to miła obsługa i wspaniała atmosfera były wyznacznikiem dobrego hotelu. W Emin Pasha Hotel stworzono równowagę pomiędzy tym, co stare i nowe. Elegancja minionej epoki miesza się tu z najnowocześniejszymi udogodnieniami. Miejsce to otoczone jest hektarami zadbanych, zielonych ogrodów, pełnych majestatycznych, wiekowych drzew, kwitnących krzewów i wielokolorowych kwiatów. W hotelu znajduje się zaledwie 20 pokoi, dzięki czemu goście mają zagwarantowaną indywidualną obsługę. Centrum tętniącego życiem, pełnego atrakcji miasta znajduje się zaledwie parę kroków od Emin Pasha.

Lokalizacja:

Kampala, Uganda. Hotel znajduje się ok. 50 min. jazdy od lotniska w Kampali.

20 luksusowych, stylowo urządzonych pokoi. 8 pokoi na parterze wychodzących na ogrody. 2 większe apartamenty również z małym tarasem przy ogrodach. 8 pokoi typu superior na piętrze z widokiem z francuskimi drzwiami z widokiem na dziedzińce i ogrody. 2 apartamenty typu superior. W każdym pokoju drewniane meble, pościel z egipskiej bawełny, gigantyczna wanna lub ogromny tropikalny prysznic.

The Fez Brasserie i Wine Bar są niewątpliwie najlepszymi miejscami, żeby zjeść i napić się w całej Kampali. Atmosfera jest przyjazna, a jedzenie znakomite. W barze głębokie sofy i fotele zapraszają, aby odprężyć się przy pysznym drinku. Restauracja otwiera się na taras, więc można zjeść romantyczną kolację pod afrykańskim niebem. Menu zmienia się często w zależności od dostępności świeżych, lokalnych produktów.

- spa

- basenZapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia