Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Elsa's Kopje, Park Narodowy Meru

Hotel Elsa's Kopje, Park Narodowy Meru
Hotel Elsa's Kopje, Park Narodowy Meru - zdjęcie 1
Hotel Elsa's Kopje, Park Narodowy Meru - zdjęcie 2
Hotel Elsa's Kopje, Park Narodowy Meru - zdjęcie 3
Hotel Elsa's Kopje, Park Narodowy Meru - zdjęcie 4
Hotel Elsa's Kopje, Park Narodowy Meru - zdjęcie 5
Hotel Elsa's Kopje, Park Narodowy Meru - zdjęcie 6

Daily Telegraph opisał Elsa’s Kopje, jako „niebo dla romantyków”, a turyści odwiedzający to miejsce, zgodnie przytakują. Usytuowany w Parku Narodowym Meru w Kenii, niejednokrotnie nagradzany, jako najlepsze safari w Afryce. Nazwa pochodzi od imienia lwicy, która opisana została w książce małżeństwa Adamsonów, wydanej w Polsce pt.: „Elza z afrykańskiego buszu”. Powieść doczekała się ekranizacji, w ten sposób Elza stała się najsłynniejszą lwicą na naszej planecie. Ośrodek został wybudowany w miejscu dawnego obozu państwa Adamsonów, gdzie wychowywali oni małą lwią sierotę. Elsa's Kopje jest miejscem znanym na całym świecie z luksusu oraz możliwości zobaczenia niezwykłych zwierząt, w tym rzadko spotykanego nosorożca.
 
Lokalizacja: Mughwango Hill, Park Narodowy Meru, Kenia. 5 min. jazdy samochodem od lądowiska Mughwango Hill.

9 położonych na wzgórzu domków z widokiem na równiny Parku Narodowego Meru, urządzonych w eleganckim stylu safari. 7 z dwuosobowym łóżkiem, 2 z dwoma pojedynczymi. W każdym domku główna sypialnia z łazienką (w niektórych wanna na świeżym powietrzu) oraz prywatny taras. 4 pokoje mogą pomieścić dodatkowe łóżka dla dzieci poniżej 16 roku życia.
 
Przestronny Private House posiada jedną wielką sypialnię z łazienką i garderobą, drugą mniejszą sypialnię dla dwóch osób, również z łazienką, duży salon z jadalnią oraz prywatny ogród, a w nim ogromny basen. Na życzenie gości można wstawić 2 dodatkowe łóżka dla dzieci poniżej 16 roku życia.
 
Apartament dla nowożeńców jest 3-poziomowym luksusowym domkiem ze wspaniałym widokiem na Meru. W nim salon, główna sypialnia z łazienką i prywatny taras. Istnieje możliwość wstawienia dwóch łóżek dla dzieci poniżej 16 roku życia.

Szef kuchni poleca m.in. wyśmienite świeże sałatki z ekologicznych warzyw i owoców, czy dania kuchni włoskiej. Kolacje podawane są zazwyczaj na świeżym powietrzu pod gwiazdami.
 
Na życzenie gościa możliwe przygotowanie dań wegetariańskich, wegańskich, czy bezglutenowych. Goście proszeni są o poinformowanie o specjalnej diecie odpowiednio wcześniej.

-safari,
-wycieczki z przewodnikiem,
-basen,
-spa,
-połowy ryb,
-wizyty u rdzennych mieszkańców regionu.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia