Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

El Silencio Lodge & Spa

Hotel El Silencio Lodge & Spa
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 1
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 2
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 3
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 4
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 5
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 6
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 7
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 8
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 9
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 10
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 11
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 12
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 13
Hotel El Silencio Lodge & Spa - zdjęcie 14

Unoszący się jak chmura w baldachimie lasu deszczowego w pobliżu wulkanu Poas, El Silencio Lodge & Spa to jeden z najbardziej zacisznych, spokojnych i relaksujących hoteli w górach Kostaryki. Ekologiczny hotel jest luksusowym miejscem wypoczynku dla podróżnych, którzy szukają wyjątkowych i autentycznych doświadczeń oraz głębokiego połączenia z naturą i prawdziwym kostarykańskim stylem życia „Pura Vida”. El Silencio Lodge & Spa jest schowany wśród dolin i wodospadów malowniczego Bajos del Toro, który został wpisany na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Lokalizacja: Zaledwie 60 minut od San Jose

Apartamenty, apartamenty z dwiema sypialniami i prywatne wille w El Silencio Lodge & Spa zostały zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać zapierające dech w piersiach krajobrazy Kostaryki. Każdy apartament i willa oferuje wspaniałe widoki na góry Kostaryki, rzekę lub las. Atmosfera zapewnia całkowite odosobnienie i samotność, z wyrafinowanym wystrojem i udogodnieniami na równi z najlepszymi hotelami w Kostaryce.

Restauracja Las Ventanas oferuje sezonowe menu zaprojektowane zgodnie z ekologicznym gospodarstwem i szklarnią. Przez cały rok wybierane są najświeższe, najbardziej aromatyczne i bogate w składniki odżywcze składniki, aby oferować najlepsze dania, które podkreślają najwyższą świeżość produktów kostarykańskich. Ciepły, zachęcający i odprężający bar Toro Bohemio to idealne miejsce na relaks po pełnym wrażeń dniu zwiedzania. Dzięki lokalnym i klasycznym koktajlom, obszernej karcie win i zimnemu piwu dostępne są opcje zaspokojenia każdego pragnienia. Możliwy jest rónież wspaniały lunch na prywatnym zadaszonym tarasie z widokiem na rzekę Gorrión. Wspaniałe widoki i kojące szumy rzeki są doskonałym uzupełnieniem charakterystycznych świeżych i organicznych dań. Nie ma lepszego sposobu na poznanie magicznej scenerii El Silencio.

Podczas pobytu w El Silencio Lodge & Spa to, co najlepsze w Kostaryce znajduje się dosłownie na wyciągnięcie ręki od luksusowego hotelu. Wycieczki na miejscu pozwalają poznać autentyczne naturalne krajobrazy Kostaryki i czarującą kulturę. Dodatkowo możliwe jest branie udziału w lekcjach jogi.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia