Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Eagle Island Camp, Xaxaba

Hotel Eagle Island Camp, Xaxaba
Hotel Eagle Island Camp, Xaxaba  - zdjęcie 1
Hotel Eagle Island Camp, Xaxaba  - zdjęcie 2
Hotel Eagle Island Camp, Xaxaba  - zdjęcie 3
Hotel Eagle Island Camp, Xaxaba  - zdjęcie 4
Hotel Eagle Island Camp, Xaxaba  - zdjęcie 5
Hotel Eagle Island Camp, Xaxaba  - zdjęcie 6

Głęboko w delcie Okavango w Botswanie stworzono raj dla miłośników safari. Eagle Island Camp w Xaxaba w Botswanie oferuje gościom atrakcje, jakich nie znajdą nigdzie indziej. Jest to idealne miejsce, aby poznać zwyczaje pięknych ssaków, jak również usłyszeć ćwierkot pięknych, egzotycznych ptaków we wszystkich kolorach tęczy. Czytelnicy New York Times uznali the Fish Eagle Bar za jeden z najromantyczniejszych na świecie. Eagle Island Camp położony jest pośród drzew, w których cieniu można zrelaksować się i odpocząć od palącego afrykańskiego słońca.

 

Lokalizacja: Xaxaba, delta Okavango. Najlepiej dolecieć do Maun (Botswana). Loty z Johannesburga odbywają się codziennie. Do Maun można się również dostać z Livingstone (Zamibia) oraz z Kasane (pólnocna Botswana).

Wszystkie namioty należące do obozu umieszczone są na drewnianych podwyższeniach oraz posiadają typowe afrykańskie dachy pokryte strzechą. W każdym znajdują się fotele i hamak, z którego podziwiać można dziką, afrykańską przyrodę. Namioty są klimatyzowane z łazienką, w wyposażeniu również w pełni zaopatrzony minibar, oraz ogromne łoże z baldachimem.

Przy obozie znajduje się jedna restauracja oraz jeden bar. Posiłki można jeść w restauracji, na świeżym powietrzu lub w namiocie. Fish Eagle Bar znajduje się w idealnym miejscu, z którego rozciąga się widok na deltę Okavango. Wieczorami, po dniu pełnym przygód, warto udać się na ognisko organizowane przez Eagle Island Camp.

-safari helikopter,

-safari mokoro,

-obserwacja ptaków,

-safari,

-połowy ryb,

-wizyty u etnicznych mieszkańców Botswany w wiosce Xaxaba.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia