Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Dominikana - kolonialna podróż szlakiem aromatycznej kawy

Dominikana to jedna z malowniczych wysp położona w cudownym archipelagu WIelkich Antyli. Wyprawa pozwala na odkrycie fantastycznego ducha wyspy Haiti oraz ujrzenie wspaniałej kolonilnej architekruty miasteczek. Prócz historii i kultury Dominikana zaprasza na swoje bajecznie piaszczyste i białe plaże pod cienie rozłożystych palm.

 

Dzień 1. PUNTA CANA
Przylot do Punta Cana, a następnie prywatny transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie na 3 noce w hotelu The Level by Melia Caribe Tropical 5*, Bavaro

Fot. The Level by Melia Caribe Tropical


Dzień 1 - 3. PUNTA CANA
Pobyt w hotelu The Level by Melia Caribe Tropical 5*. Trzy dni ekskluzywnego relaksu na najdalej wysuniętym na wschód przylądku Dominikany. Punta Cana to nieskazitelne plaże o białym piasku położone nad lazurowymi wodami Morza Karaibskiego. Punta Cana oferuje wspaniałe delfinarium, w którym można podziwiać rozkoszne ssaki. Tego miejsca nie można pominąć odwiedzając tamten zakątek!

Fot. The Level by Melia Caribe Tropical

 

Dzień 4. PUNTA CANA - SANTO DOMINGO
Śniadanie w hotelu, następnie wykwaterowanie i przejazd z Punta Cana do Santo Domingo (około 2h30min) – prywatny transport, auto wyposażone w klimatyzację, wifi oraz wodę).
Wycieczka po dzielnicy kolonialnej Santo Domingo, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO - stolicy Dominikany, 3 - godzinne zwiedzanie z prywatnym przewodnikiem.
Zakwaterowanie oraz nocleg w hotelu Mgallery Nicolas de Ovando 5* (2 noce), pokój typu Colonial Superior Deluxe.

 

Dzień 5. SANTO DOMINGO
Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę trwającą około 3-godzin, z prywatnym przewodnikiem. W programie wizyta w Faro Colon (latarnia morska K.Kolumba), wapiennej jaskini - Los 3 Ojos - pełnej niesamowitych formacji skalnych i 3 jeziorek, w których przejrzystych wodach żyje wiele żłówi. Po południu zaplanowany czas na zakupy w nowej części miasta. Powrót do hotelu.

 Dzień 6. SANTO DOMINGO - JARABACOA - SANTIAGO
Po śniadaniu wykwaterowanie oraz wyjazd z hotelu do górskigo misteczka Jarabacoa. Na miejscu wycieczka Mountain Exploration, 4 – godzinna wycieczka z prywatnym przewodnikiem (wizyta w manufakturze kawy, krótka wyprawa do wodospadu Jimenoa, lunch w Rancho Baiguate). Następnie przyjazd do Santiago i zakwaterowanie w hotelu Hodelpa Gran Almirante 5*(2 noce), pokój typu Executive Deluxe Superior.


Dzień 7. SANTIAGO       
Wyjazd z hotelu po śniadaniu.
Półdniowa wycieczka z prywatnym przewodnikiem po historycznym centrum Santiago. W programie m.in.: Museum Centro Eduardo Leon Jimenes, Monument to the "los Heroes de la Restauracion”, wizyta w manufakturze cigar, na plantacji tytoniu, degustacja. Powrót do hotelu.
     
Dzień 8. SANTIAGO - PUNTA CANA   
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Paunta Cana na lotnisko. Po drodze i wizyta w manufakturze kakao, lunch (w cenie + 1 lampka wina lub piwo oraz woda). Wizyta  w centrum historycznym Rumu Barcelo.

Wylot do Polski.


   
 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia