Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Chiawa Camp

Hotel Chiawa Camp
Hotel Chiawa Camp - zdjęcie 1
Hotel Chiawa Camp - zdjęcie 2
Hotel Chiawa Camp - zdjęcie 3
Hotel Chiawa Camp - zdjęcie 4
Hotel Chiawa Camp - zdjęcie 5
Hotel Chiawa Camp - zdjęcie 6

Chiawa Camp usytowany jest w samym sercu Parku Narodowego Dolnej Zambezi tuż nad brzegiem rzeki Zambezi. Za obozem można zobaczyć ogromne zambijskie skarpy, a po drugiej stronie rzeki znajduje się Park Narodowy Mana Pools. Trudno sobie wyobrazić lepszą lokalizację dla obozu safari. Rzeka Zambezi osiąga w niektórych miejscach szerokość 2km, przyciągając do swoich brzegów niezliczoną ilość dzikich zwierząt. Obóz został otwarty w 1989 roku przez rodzinę Cumings, stając się pionierem turystyki w Dolnej Zambezi i pierwszym obozem otwartym w tym parku. Od początku nie szczędzono wysiłku, aby Chiawa dostarczała prawdziwych wrażeń oraz niezapomnianych wspomnień. Dzięki wspaniałej lokalizacji, reputacji, przyjaznej atmosferze oraz wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom, obóz ten pozostaje w czołówce najważniejszych i najlepszych obozów na tych terenach.
 
Lokalizacja: Park Narodowy Dolnej Zambezi. 250 km od międzynarodowego lotniska Lusaka.

W ofercie 5 klasycznych namiotów safari, 3 namioty typu superior oraz jeden przeznaczony dla nowożeńców. Do ich budowy wykorzystano naturalne materiały. Ulokowano je w cieniu drzew, które chronią przed afrykańskim słońcem. W każdym z nich dwuosobowe łóżko lub dwa pojedyncze, łazienka oraz prywatna weranda. Namioty typu superior posiadają prysznic na świeżym powietrzu, a w łazience piękną wiktoriańską wannę.

Szef kuchni miesza style europejskie z typową afrykańską kuchnią. Posiłki można spożywać na werandzie, w formie pikniku w buszu, w chłodniejsze dni w jadalni lub na życzenie gości można zorganizować romantyczną kolację przy świecach na małej wysepce na Zambezi.

-safari
-wycieczki z przewodnikiem
-połowy ryb
-polowania na goliata tygrysiego (polityka złap-wypuść)
-kajakarstwo
-pontonyZapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia