Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Chablé Maroma

Hotel Chablé Maroma
Hotel Chablé Maroma - zdjęcie 1
Hotel Chablé Maroma - zdjęcie 2
Hotel Chablé Maroma - zdjęcie 3
Hotel Chablé Maroma - zdjęcie 4
Hotel Chablé Maroma - zdjęcie 5
Hotel Chablé Maroma - zdjęcie 6
Hotel Chablé Maroma - zdjęcie 7

Hotel Chablé Maroma położony jest przy Playa Del Carmen., tuż przy plaży Punta Maroma i zaprojektowany jest w stylu, który celebruje niezwykłą naturę Karaibskiego wybrzeża Meksyku. Otoczony jest tropikalną przyrodą, a apartamenty z basenami gwarantują wakacje w pełnej prywatności. Goście mogą korzystać z pięknej, prywatnej plaży z śnieżno-białym piaskiem oraz przestrzennego Spa z najlepszymi udogodnieniami.

Lokalizacja: Playa Del Carmen, ok. 40 km od lotniska w Cancun

Goście Chablé Maroma doświadczają wypoczynku na plaży w luksusowych i przytulnych apartamentach i willach położonych w dżungli Majów, w pięknej tropikalnej scenerii. Są one zaprojektowane w kolorach lokalnych i regionalnych materiałach: kamieniu xucun, marmurze i kamieniu wydobywanym w Galarzy

Kuchnia Chablé Maromy wywodzi się ze sztuki szefa kuchni Jorge Vallejo, którego restauracja Quintonil w Meksyku zajmuje 11 miejsce na liście najlepszych restauracji San Pellegrino na świecie. Restauracja w hotelu opiera się na projektowaniu menu na podstawie życzeń każdego gościa.Szef kuchni Luis Quiroz codziennie tworzy inną ofertę gastronomiczną.

Hotel dysponuje basenem kąpielowym, połorzonym przy prywatnej, piaszczystej plaży. Goście mogą korzystać z doskonałego spa i centrum fitnes.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia