Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Capofaro, Salina

Hotel Capofaro, Salina
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 1
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 2
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 3
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 4
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 5
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 6
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 7
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 8
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 9
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 10
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 11
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 12
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 13
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 14
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 15
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 16
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 17
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 18
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 19
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 20
Hotel Capofaro, Salina - zdjęcie 21

Hotel Capofaro to prywatne przedsięwzięcie rodziny Tasca d'Almerita, które zrodziło się z ich miłości do wina i morza. To miejsce które szczególnie spodoba się gościom dzielącym pasję założycieli hotelu – poszukujących prawdziwie śródziemnomorskiego doświadczenia, zarówno kulturowego, jak i estetycznego i smakowego. Styl hotelu jest butikowy - rekomendowany jest marką kolekcji Relais & Chateaux, zbierającej najpiękniejsze hotele butikowe na całym świecie. Hotel zlokalizowany jest na malowniczej wyspie Salina, na północ od Sycylii. Budynek otaczają winnice, z których pochodzi typowe lokalne wino Malvasia.

 

Lokalizacja: wyspa Salina, na północ od Sycylii. Najbliższe lotnisko znajduje się w Katanii. Na wyspę najłatwiej dostać się wodolotem, który lata co około godzinę z Milazzo na Sycylii, albo wodolotem lub promem z Palermo, Kalabrii lub Neapolu.

W hotelu jest 27 pokoi, każdy o unikalnym wystroju, z prywatnym tarasem i oraz widokiem na morze lub ogród. Wystrój jest minimalistyczny, łączący tradycję z nowoczesnością. Pokoje dzielą się na 5 kategorii – pokoje standard, pokoje superior, junior suity i exclusive suity, oraz wyjątkowa Suita 21 z najpiękniejszym widokiem z najwyższego punktu posiadłości.  Można także wybrać jeden z sześciu pokoi i suit znajdujących się w historycznej latarni morskiej – tu najlepsza jest Imperial Suite Il Faro.

Hotelowa restauracja prowadzona jest przez ambitnego szefa kuchni z południa Włoch, Ludovico De Vivo. Dania jego kuchni osadzone są głęboko w kulinarnej historii regionu – łączą smaki sycylijskiej i neapolitańskiej arystokracji z tradycyjnymi, prostymi daniami lokalnych mieszkańców. Składniki są głównie lokalne – warzywa pochodzą z własnego ogrodu hotelu, a zboża i oliwa z rodzinnej posiadłości rodziny Tasca.   

Hotel Capofaro to doskonały wybór dla gości poszukujących odpoczynku, regeneracji i odstresowania. Do ich dyspozycji jest basen z pięknym widokiem na otaczające go winnice i krajobrazy wyspy. Alternatywnie można wybrać się na prywatną, kamienistą plażę hotelu, na którą kursuje darmowy shuttle bus. Warto też wybrać się na wycieczkę jachtem – okolice wyspy doskonale nadają się do snorkowania i nurkowania.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia