Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Birma - stań przez wzniosłym posągiem Buddy

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Birmy, miejsca gdzie czas zatrzymał się 100 lat temu a zabytki zaskakują swoją monumentalnością na każdym kroku. To wyprawa przez najbogatsze kulturowo zakątki - Bagan to dawna stolica Birmy, olśniewające złotem birmańskie świątynie przenoszą zwiedzających w tajemnicze odległe czasy a wioska Mingun zachwyca wieloma stupami i największym dzwonem na świecie.

 

 

Dzień 1

Przylot do Yangon z Polski, prywatny transfer z lotniska do hotelu Strand Hotel, zakwaterowanie.

 

Dzień 2

Wykwaterowanie po śniadaniu, transfer na lotnisko, a następnie wylot do Heho. Tam z lotniska prywatny transfer do Kalaw, zwiedzanie Kalaw m.in. Thein Taung Paya, Kalaw Market, The King Church oraz okolicznej wioski Palaung. Zakwaterowanie w Amara Mountain Resort.

 

 

 

Dzień 3  

Po śniadaniu wyjazd do Pindaya, gdzie będzie można podziwiać niezliczone wizerunki Buddy w jaskiniach i inne lokalne atrakcje oraz podejrzeć  produkcję papieru z bambusa. Przejazd do Nyaung Shwe i transfer łodzią do jeziora Inle. Zakwaterowanie w Inle Princess Resort na 3 noce.

Fot. Inle Princess Resort

 

Dzień 4

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie. W programie m.in. Phaung Daw U Pagoda, klasztor Shwe Yaunghwe Kyaung oraz wyjątkowa atmosfera i otoczenie jeziora, postój w Inleh Bo The, a następnie powrót do hotelu.

 

 

Dzień 5

Wycieczka na 5 day market, wioska Nampan oraz Inn Paw Khone Village, rejs przez niezwykle zarośniętą rzekę do Indein.

 

Dzień 6

Wykwaterowanie, a następnie transfer na lotnisko i przelot do Mandalay. Po przylocie transfer do hotelu. Zakwaterowanie w Red Canal, a następnie wyjazd na zwiedzanie. W programie:  warsztaty jedwabiu, świątyni Maha Muni Paya i Maha Muni Buddha, U Bein Bridge, jezioro Taungthaman, Shwenandaw Monastery, Kyauktawgi Pagoda, Kuthodaw Pagoda.

 

 

 

Dzień 7

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie. Wizyta łodzią w Mingun, w programie zwiedzania Unfinished Pagoda, Myatheindan Pagoda, Innwa, Maha Aun Mayay Bon Zan Monastery, Grand Bagaya Monastery, Nan Myint i Sagaing. Powrót do hotelu.

 

 

Dzień 8

Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do Pyin Oo Lwin (Maymyo), które obfituje w piękne widoki, na miejscu Anisakhan flower market, lokalne wioski i Kandawgyi National Gardens.

 

Dzień 9

W godzinach wczesnoporannych transfer do Gawein Jetty na rejs do Bagan. RV Shwe Keinnery. Lunch na pokładzie. Wypłynięcie o 7.00 rano, przypłynięcie o 17.00 transfer do hotelu. Zakwaterowanie w Bagan Lodge.

 

 

Dzień 12

Lot do Thandwe, transfer do hotelu Amara Ocean Resort, zakwaterowanie.

 

Dzień 13,14,15

Czas wolny, możliwość korzystania z lokalnych oraz hotelowych atrakcji.

Fot. Amara Ocean Resort

 

 

Dzień 16

Wykwaterowanie, transfer na lotnisko na lot do YANGON, następnie wylot z Yangon do Polski.

 

 


Brak ofert w podanej kategorii.

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia