Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Beho Beho

Hotel Beho Beho
Hotel Beho Beho - zdjęcie 1
Hotel Beho Beho - zdjęcie 2
Hotel Beho Beho - zdjęcie 3
Hotel Beho Beho - zdjęcie 4
Hotel Beho Beho - zdjęcie 5
Hotel Beho Beho - zdjęcie 6
Hotel Beho Beho - zdjęcie 7
Hotel Beho Beho - zdjęcie 8
Hotel Beho Beho - zdjęcie 9
Hotel Beho Beho - zdjęcie 10
Hotel Beho Beho - zdjęcie 11
Hotel Beho Beho - zdjęcie 12
Hotel Beho Beho - zdjęcie 13
Hotel Beho Beho - zdjęcie 14

Beho Beho jest jednym z pierwszych obozów, które powstały w rezerwacie Selous w Tanzanii. Po raz pierwszy obóz otwarto w 1972 roku, ale w 2004 roku przebudowano go całkowicie, używając lokalnych materiałów i od tego czasu regularnie go odnawiając tak, aby posiadał wszystkie nowoczesne udogodnienia. We wnętrzach, poza elementami kojarzonymi z typowym stylem safari, stoją również meble europejskie. Sam obóz ulokowany jest na wysoko na wzgórzu pośród wiekowych baobabów, z którego rozciągają się wspaniałe widoki na dolinę oraz mały, oświetlony wodopój. W obozowym barze oraz lounge’u można usiąść na wygodnych sofach, pod nogami poczuć miękkość perskich dywanów, przypatrując się ciekawym afrykańskim figurkom porozmieszczanym wokoło. Przy barze znajduje się biblioteka, w której bogatych zbiorach odnaleźć można fascynujące mapy oraz wiele ciekawych artefaktów pochodzących z czasów I wojny światowej.

Lokalizacja:

Selous, Tanzania.

8 luksusowych pokoi, wszystkie z jednej strony otwarte z niesamowitymi widokami. Kamień wykorzystany do budowy był pozyskiwany na miejscu, a drewno wykorzystane m.in. do budowy ram łóżek czy kinkietów zostało znalezione w parku. Pokoje zaprojektowane i urządzone są tak, aby poczuć domową atmosferę. Wszystkie są przestronne i komfortowe. Ogromne łoża z baldachimem otulone są moskitierą, wokół stoją duże, wygodne fotele oraz wspaniałe, stare biurko. Wielkie, prywatne łazienki wyposażone są w prysznice na świeżym powietrzu (2 z nich mają również wanny), dla ozdoby leżą małe, śliczne kamyczki zebrane w pobliskiej rzece.

Posiłki podawane są na świeżym powietrzu lub w eleganckiej jadalni. Wśród atrakcji niezapomniane pikniki w buszu.

- safari

- wycieczki łodzią

- piesze wycieczki z przewodnikiem

- biblioteka

- basenZapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia