Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Baines' Camp

Hotel Baines' Camp
Hotel Baines' Camp - zdjęcie 1
Hotel Baines' Camp - zdjęcie 2
Hotel Baines' Camp - zdjęcie 3
Hotel Baines' Camp - zdjęcie 4
Hotel Baines' Camp - zdjęcie 5
Hotel Baines' Camp - zdjęcie 6

Dla tych, którzy szukają romantycznej, kameralnej atmosfery blisko niezwykłej przyrody Baines’ Camp jest spełnieniem marzeń. Obóz usytuowany w delcie Okavango, przy rzece Boro, sąsiaduje z rezerwatem Moremi, dlatego jest jednym z najlepszych miejsc na planecie, aby móc oglądać wyjątkową, dziką faunę i florę. Baines’ Camp posiada tylko 5 apartamentów, zapewniając klientom maximum prywatności. Możliwość wystawienia łóżek na świeże powietrze, dlatego jest to niezwykłe miejsce, w którym można spędzić niezapomnianą noc pod gwiazdami.

 

Lokalizacja: Botswana, delta Okavango. Podczas pory deszczowej pracownicy obozu odbierają gości z lotniska i zabierają na łódź, podróż trwa około 50 minut. Drogą powietrzną: lot z Maun (15 minut), Kasane (1 godzina 30 minut).

W obozie znajduje się 5 pięknie urządzonych namiotów. Wnętrza w klasycznym afrykańskim stylu, podłogi z ciemnego drewna pokryte dywanami ze skór zwierząt, haftowane zasłony, ściany zdobią obrazy namalowane przez Thomasa Bainesa, angielskiego artysty i podróżnika, po którym nadano nazwę obozowi.

Pyszne angielskie śniadanie przed wyjazdem na poranne safari, później niepowtarzalna okazja do zjedzenia posiłku w towarzystwie trzech przyjaznych słoni(za dodatkową opłatą). Kolacja składa się z trzech dań i ucieszy nawet najbardziej wymagające podniebienie. Na specjalne okazje można zorganizować romantyczną kolację we dwoje przy basenie.

-safari w dzień,

-safari w nocy,

-interakcja ze słoniami (za dodatkową opłatą).Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia